Izabela Tajner nie miała szans na dziecko! Szokujące wyznanie żony Apoloniusza

4 listopada 2019
Przez: : W.M.

Małżeństwo na początku września powitało na świecie swojego synka, Leopolda. Teraz świeżo upieczona mama zdecydowała się na szczere wyznanie. Izabela Tajner nie miała szans na dziecko.

Szczęśliwi rodzice

Apoloniusz Tajner i Izabela poznali się 8 lat temu. Chociaż nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, para zaczęła się ze sobą spotykać. Jak wspominali kiedyś, poznali się w pociągu, a Izabela nie miała pojęcia, kim jest były trener skoczków narciarskich. Pomyliła go z innym znanym aktorem, który występował w serialu „Na wspólnej”. Między parą wybuchło prawdziwe uczucie i po pewnym czasie postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Wiele osób nie dawało im szans, bo zakochanych dzieli aż 36 lat. Różnica wieku nie stanęła im na przeszkodzie i dziś są bardzo szczęśliwi.

„Ja się zawsze śmieję, że całe dorosłe życie spędziłam z Apoloniuszem i on też mnie w jakiś sposób ukształtował. To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku” – mówiła kiedyś Iza w Dzień Dobry TVN

Para niedawno powitała na świecie swojego pierwszego syna, Leopolda. Chłopiec urodził się 10 września, ale dumni rodzice nie od razu zdradzili szczęśliwą nowinę. Chociaż dla Izabeli jest to pierwsze dziecko, Apoloniusz ma już dwoje dorosłych dzieci, Dominikę i Tomisława. Do tego Apoloniusz jest szczęśliwym dziadkiem 13-letniego Maksymiliana i 13-letniej Sary.

Zobacz także: Apoloniusz Tajner ponownie został ojcem.

zona-Apoloniusza-tajnera”Izabela Tajner nie miała szans na dziecko

Szczęśliwa mama zdecydowała się na szczere wyznanie i zdradziła w rozmowie z Party, że zmagała się z chorobą. Lekarze nie dawali jej dużych szans na macierzyństwo.

„To dla mnie tak wyczekana rola. Leopold był bardzo wyczekanym dzieckiem. Chorowałam, wiele razy słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. To było straszne i nie chcę do tego wracać. Trzeba patrzeć na pozytywne strony w życiu i najważniejsze, że Leoś jest już z nami i jest zdrowy.”– mówiła Party Izabela.

Młode małżeństwo pojawiło się ostatnio na kanapach Dzień Dobry TVN, gdzie pochwalili się nowo narodzonym synkiem. Przyznają, że nie przejmują się hejtem, który ich spotykał i nadal czasem dotyka. Jak radzi sobie Izabela w godzeniu roli matki razem z pracą? Przypomnijmy w tym miejscu, że Izabela ma w Warszawie własną firmę, która zajmuje się usługami marketingowymi oraz eventowymi.

„Leoś daje mi mnóstwo radości, szczęścia i miłości. Nie wyobrażam sobie na razie, by pracować na pełny etat. Niemniej jednak przy własnej działalności i rodzaju pracy jaką mam, mogę ją wykonywać z domu, gdzie mam synka obok. Docelowo pewnie tak będzie. Na razie jestem zupełnie pochłonięta macierzyństwem i to syn jest dla mnie najważniejszy” – mówi Izabela.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy synka i życzymy jak najwięcej pogodnych dni. Cieszymy się, że Izabela wygrała walkę z chorobą i powitała na świecie swoje wielkie marzenie, jakim było dziecko.

źródło: Dzień Dobry TVN/Party/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz