Połącz się z nami

IZABELA z „GOGGLEBOX” pochwaliła się zdjęciami z młodości! Dodała również wzruszający wpis!

News

IZABELA z „GOGGLEBOX” pochwaliła się zdjęciami z młodości! Dodała również wzruszający wpis!

Izabela Zeiske z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” wzięła udział w zabawie, która pochłonęła cały świat. Kobieta jednak na przekór pozostałym poszła w drugą stronę i zamiast postarzeć się – odmłodziła i nie użyła do tego żadnej aplikacji, a WŁASNYCH FOTOGRAFII!

Izabela Zeiska to starsza kobieta. Wiek jednak nie przeszkadza jej w robieniu ogromnej kariery. Każdy fan programu „Gogglebox” uwielbia jej ostre riposty i trafne komentarze. W programie kobieta występuje ze swoim synem Joachimem. Wydawać by się mogło, że młody syn gwiazdy zrobi większą karierę niż jego rodzicielka ale to nic bardziej mylnego! Konto Joachima śledzi 20 tysięcy fanów, a jego mamy, Izabeli prawie 80 tysięcy!

Ostatnimi czasy świat oszalał na punkcie aplikacji, która w bardzo realistyczny sposób postarza twarze. Nawet najmłodsi mogą zobaczyć jak będą wyglądać, gdy będą już seniorami. Izabela – aktywna seniorka również postanowiła pójść za przykładem innych i pochwalić się swoimi zdjęciami. Jednak zrobiła to całkowicie odwrotnie, co oczywiście było w pełni zamierzone! Zamiast postarzeć się, kobieta odmłodziła się i to bez użycia aplikacji, a za pomocą swoich zdjęć z młodości. Dodała przy tym bardzo wzruszający i mądry wpis:

„Kochani! Bardzo modne są metamorfozy,każdy chce się zmienić,dąży do młodości i doskonałość. Niestety przykre to ale każdy się starzeje i tego nic i nikt nie zmieni. Wiek swój trzeba przyjmować z radością ,godnością i pełną akceptacją,wtenczas będziemy szczęśliwi i duchem zawsze młodzi. Moja metarmofoza życiowa przeszła cudownie.Pomimo wielu problemów zdrowotnych operacji,które dokonują wiele nieodwracalnych zmian w organiżmie jestem szczęśliwa i pełna radości życia. W pełni akceptuję siebie i nic bym w sobie i w swoim życiu nie zmieniła. Takiej akceptacji SIEBIE z całego serca Wam życzę #@ttv.pl”

Drugim zdjęciem udowodniła jak ciepła i mocna więź łączy ją z synem:

„Kochani,album wspomnień Amfiteatr Opole 2005 rok . Joachim na scenie a ja bije Jemu brawa,nieważny brak widowni my zawsze mamy w sobie wsparcie.” 

Metamorfoza skłoniła Izabele do powrotu i powspominania starych czasów bowiem wczoraj na swój profil dodała jeszcze jedno zdjęcie z młodości gdzie pozuje wraz z całą rodziną na tle morza.

Nam bardzo podoba się metamorfoza Izabeli, a Wam?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry