Jacek Jelonek: [wiek, Prince Charming, Instagram]

8 lipca 2021
Przez: : KS

Jacek Jelonek to osoba, o której już niebawem zrobi się naprawdę głośno. Mianowicie, będzie główną gwiazdą polskiej wersji programu Finding Prince Charming. Zanim jeden pojawi się na ekranach telewizorów, sprawdźmy, ile ma lat, czym się zajmuje, czy prowadzi swoje social media oraz jak opisuje swojego wymarzonego partnera!

Jacek Jelonek: wiek

Kiedy tylko w sieci pojawiła się informacja, że gwiazdą programu Finding Prince Charming będzie właśnie Jelonek, internauci szybko zaczęli szukać informacji na jego temat. Jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł jest jego wiek. Niestety, nie podano jeszcze oficjalnie ile lat ma Jacek, jednak wiele wskazuje na to, że ma on 35 wiosen. Wiadomo natomiast, że jest modelem. Często bierze udział w sesjach zdjęciowych. Co ciekawe, miał nawet przyjemność pracować z Marcinem Tyszką. Oprócz tego, zawodowo realizuje się także zagranicą. Swoimi zdjęciami chętnie chwali się w social mediach. W wolnych chwilach ciężko ćwiczy na siłowni, czego efektem jest nienaganna forma, którą prezentuje.

Zobacz także: Co wiemy o Robercie Janowskim?

Jacek Jelonek: Prince Charming

Finding Prince Charming to program telewizyjny, który powstał w Stanach Zjednoczonych. Jednakże, jego pierwszą polską wersję wszyscy zainteresowani będą mieli okazję oglądać już jesienią tego roku. Jak się okazuje, zasady show są bardzo podobne, jak w przypadku programu Kawaler do wzięcia. Jednakże, w tym przypadku o uwagę gwiazdy edycji, którą jest Jacek, rywalizować będzie 13 mężczyzn. Już teraz produkcja cieszy się ogromnym zainteresowanie, bowiem to pierwszy polski program, w którym udział wezmą nieheteronormatywni panowie. Wiadomo również, że w roli prowadzącej będzie towarzyszyć im Aggie – polska influencerka, która na stałe mieszka w USA. Uczestnicy na jakiś czas przeniosą się do słonecznej Hiszpanii i tam spróbują znaleźć miłość.

Zdjęcia Jacka Jelonka z sesji możemy znaleźć w jego social meciach.

Jacek Jelonek: Instagram

Gwiazda pierwszej polskiej wersji programu Finding Prince Charming, który swoją premierę będzie miał już jesienią, prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @iamjackjelonek. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 34 tysiące użytkowników, jednak jesteśmy pewni, że liczba ta szybko wzrośnie.

View this post on Instagram

A post shared by Jacek Jelonek (@iamjackjelonek)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej