Robert Janowski: [wiek, kariera, żona, TTBZ, Instagram]

8 lipca 2021
Przez: : KS

Robert Janowski jest bez dwóch zdań znany wszystkim miłośnikom telewizji oraz muzyki. Niewątpliwie, ma także wielu fanów. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wiadomo o przebiegu jego kariery, a także życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Robert Janowski: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Janowski urodził się 22 marca 1961 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 60 lat. Oprócz tego, wiadomo, że dorastał w Sochaczewie. Jego ojciec był wojskowym, natomiast matka reżyserką teatralnych spektakli. Już w trakcie nauki w liceum bardzo angażował się w działalność artystyczną. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Na pewno wielu czytelników może zdziwić fakt, że jest absolwentem studiów weterynaryjnych. Zdecydował się także na podyplomowe studia na kierunku pedagogika.

Zobacz także: Co wiemy o Krzysztofie Diablo Włodarczyku?

Robert Janowski: kariera

Mężczyzna jest nie tylko muzykiem i prezenterem telewizyjnym, ale także aktorem, lektorem i poetą. Telewidzowie mieli okazję oglądać go w roli prowadzącego w programach: Pytanie na śniadanie i Kawa czy herbata?. Jednakże, największą rozpoznawalność zdobył przez wiele lat prowadząc Jaka to melodia?. Sympatię widzów w jego stronę potwierdzają Telekamery, które dzięki nim niejednokrotnie zdobył. Oprócz tego, wziął udział w jednej z edycji programu Taniec z gwiazdami. Już niebawem, swoich sił spróbuje w Twoja twarz brzmi znajomo.

Robert Janowski z żoną.

Robert Janowski: żona

Okazuje się, że artysta był trzykrotnie żonaty. Ze swoją pierwsza partnerką ma syna, z drugą natomiast dwie córki. Jego obecną żoną jest Monika Janowska. Na ślub zdecydowali się w 2013 roku. Na swoich profilach w social mediach często publikują wspólne zdjęcia i nie szczędzą sobie ciepłych słów. Mężczyzna wyznał nawet, że na taką kobietę, warto było czekać 50 lat.

Robert Janowski: Instagram

Uczestnik nowej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jan.owski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 34,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej