Połącz się z nami

Jacek Kurski zostanie ojcem po raz czwarty! Jego żona jest już w zaawansowanej ciąży

jacek kurski

News

Jacek Kurski zostanie ojcem po raz czwarty! Jego żona jest już w zaawansowanej ciąży

Jak informuje portal Fakt, a na dowód publikuje zdjęcia, Jacek Kurski zostanie ojcem. Już niebawem prezes TVP powita na świecie swoje czwarte dziecko.

Kurski i jego żona Joanna spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka.

Jacek Kurski to jeden z najbardziej znanych polskich polityków, który od lat jest także prezesem Telewizji Publicznej. Nie da się ukryć, że działalność 54-latka wzbudza sporo kontrowersji, dlatego nic dziwnego, że wiele osób z zaciekawianiem przygląda się także jego życiu prywatnemu.

Kurski przez wiele lat związany był z Moniką Mucek. W 2015 roku po dwudziestu czterech latach para rozwiodła się. Ze związku ze swoją byłą żoną Kurski ma troje dzieci – Zdzisława, Zuzannę oraz Olgierda.

W połowie 2018 roku Jacek Kurski wziął ślub cywilny ze swoją nową wybranką Joanną Klimek, a w 2020 roku w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach para zdecydowała się również na sakrament kościelny. Ślub ten wzbudził sporo kontrowersji i był szeroko komentowany w mediach.

Jacek Kurski zostanie ojcem po raz czwarty

Okazuje się, że związek Jacka i Joanny wkroczył właśnie na kolejny level, gdyż małżeństwo spodziewa się dziecka. Żona prezesa TVP jest już w zaawansowanej ciąży. Zdjęcia Joanny Klimek z widocznym brzuszkiem pierwszy pokazał Fakt.pl.

Według źródła tabloidu Joanna czuje się bardzo dobrze w ciąży, a przyszły ojciec bardzo dba o swoją małżonkę.

„Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Mąż stara się towarzyszyć Joannie podczas wszystkich badań i wizyt kontrolnych u lekarza” – powiedział informator „Faktu”.

Gratulujemy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry