Połącz się z nami

Jacek Rozenek NAGRAŁ filmik ze szpitala! Wraca do ZDROWIA po udarze!

Z życia gwiazd

Jacek Rozenek NAGRAŁ filmik ze szpitala! Wraca do ZDROWIA po udarze!

Od kilki dni, wielbiciele aktorskiego talentu Jacka Rozenka, z niepokojem oczekiwali wieści na temat zdrowia swojego idola. W podziękowaniu za wsparcie aktor nagrał poruszający filmik ze szpitala! Zobaczcie!

Pod koniec maja do mediów trafiły tragiczne informacje na temat zdrowia Jacka Rozenka. Aktor trafił do szpitala, a w ciężkich chwilach wspierała go jego była żona Małgorzata Rozenek. Początkowo nie wiadomo było z jakiego powodu Rozenek musiał być hospitalizowany.

View this post on Instagram

#work #wielkitest #wielkitesttvp

A post shared by Jacek Rozenek (@rozenekjacek) on

Po krótkim czasie okazało się, że w połowie maja aktor doznał udaru mózgu. Rokowania nie były najlepsze i  doszło nawet do utraty mowy przez Jacka. W tych koszmarnych momentach wspierała go już wspomniana była żona Małgorzata Rozenek oraz partnerka Roxie Gąska. Słowa wsparcie zamieszczali również internauci pod jego ostatnim wpisem na Instagramie:

„Dasz radę chłopie!!! Dużo zdrówka ??”

„Zdrowia, zdrowia, zdrowia Panie Jacku!!! Trzymamy kciuki!!!”

„Dużo zdrowia ! ? I wytrwałości ! ?”

Na szczęście dzięki intensywnej rehabilitacji i ćwiczeniom  stan aktora znacznie się polepszył i udało się mu odzyskać mowę.

Chcąc uspokoić swoich fanów i podziękować im za wielkie wsparcie i słowa otuchy, aktor postanowił nagrać krótki filmik, który został opublikowany przez jego koleżankę aktorkę Adriannę Biedrzyńską, na jej profilu na Instagramie:

„Cześć. Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuję za wsparcie. Do zobaczenia”– przekazał krótką wiadomość Rozenek.

Dzięki temu nagraniu, fani aktora mogli odetchnąć z ulgą. Jak widać stan zdrowia Jacka znacznie się polepszył i być może całkiem niedługo zobaczymy go ponownie na ekranie i w teatrze.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry