Jack Herndon: [kim jest?, wiek, Ida Nowakowska, dziecko, Instagram]

26 stycznia 2021
Przez: : KS

Jack Herndon to mąż prezenterki telewizyjnej Idy Nowakowskiej, którą telewidzowie doskonale znają między innymi z programu ,,Pytanie na śniadanie’’. Niedawno, kobieta zdradziła, że już niebawem ich rodzina się powiększy. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat przyszłego taty, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Jack Herndon: wiek

Mąż Idy Nowakowskiej – Jack Herndon, pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a jak się okazuje do niedawna mieszkał tam też na co dzień. Jednakże, wraz z żoną często bywał w Polsce. Niestety, jego dokładna data narodzin nie jest powszechnie znana. Można domyślać się, że jest w podobnym wieku do swojej partnerki. Tak jak ona, ukończył studia aktorskie na Uniwersytecie Kalifornijskim. Na chwilę obecną jego kariera jednak bardziej zmierza ku dyplomacji, niż pracy artystycznej.

Jack Herndon: Ida Nowakowska

Jak już wspomnieliśmy, para poznała się na studiach. W jednym z wywiadów, kobieta przyznała, że nigdy nie pomyślałaby, że akurat ten kolega z roku mógłby w przyszłości być jej mężem. Zakochani pobrali się w 2015 roku. Przez kilka lat swoje życie dzielili między Stany Zjednoczone, a Polskę jednak wszystko wskazuje na to, że Herndon zdecydował się na stałe zamieszkać w Warszawie. Razem rzadko pokazują się na publicznych imprezach, lecz kiedy już staną przed fotoreporterami, zawsze przyciągają uwagę wielu osób.

Jack Herndon: dziecko

Tancerka i prezenterka telewizyjna na antenie ,,Pytania na śniadanie’’ wyjawiła niedawno wesołą nowinę. Mianowicie, już niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Trzeba przyznać, że małżeństwo długo zwlekało z wyjawieniem tej informacji publicznie. Jak na razie nie znamy jeszcze płci pierwszego potomka Idy i Jacka. Do przyszłych rodziców napłynęło wiele gratulacji nie tylko od zaprzyjaźnionych celebrytów, ale także ich fanów.

Jack Herndon: Instagram

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna nie prowadzi własnego profilu na Instagramie, jednakże jego zdjęcia często udostępnia żona. Jej konto znajdziecie pod nazwą @idavictoria.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej