Jagoda Gromala: [wiek, Love Island 7, partner, Instagram]

8 marca 2023
Przez: : W.M.

Jagoda Gromala to kolejna islanderka, która zamieszkała na Wyspie Miłości. Kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień Jagoda z Love Island?

Jagoda Gromala: wiek

Jagoda z Love Island 7 ma 22 lata i pochodzi z Bieszczad, ale od pewnego czasu mieszka w Rzeszowie, gdzie studiuje kosmetologię. Aktualnie pracuje jako logistyk mundurowy. W nowej uczestniczce reality-show zdecydowanie płynie góralska krew. Jak sama zdradziła, kiedyś trenowała nawet narciarstwo biegowe.

Jagoda Gromala: partner

Jagoda zgłosiła się do Love Island nie tylko po to, aby przeżyć życiową przygodę. 22-latka liczy na to, że w programie pozna także swoją drugą połówkę.

Islanderka z Wyspy miłości wie, jakiego faceta szuka. Przyszły partner Jagody powinien mieć ogromne serce i pozytywną energię. Chciałaby z nim poznawać świat. Czy odnajdzie tego jedynego właśnie w Love Island? Przekonamy się, oglądając kolejne odcinki reality-show.

Love Island 7

Nowa edycja Love Island pojawiła się na antenie telewizyjnej Czwórki 27 lutego. Poza Jagodą, która dołączyła do mieszkańców już podczas emisji odcinków reality-show, udział biorą także inne singielki oraz singiele, otwarci na odnalezienie miłości. Uczestnicy podczas przeprowań łączą się w pary. W hiszpańskiej willi nie ma miejsca dla singli, dlatego osoby, które nie odnajdą w programie uczucia, muszą pożegnać się z programem i opuścić Wyspę miłości.

Para, która zdaniem widzów ma największe szanse na prawdziwe uczucie, wygra nagrodę głową w wysokości 100 tys. złotych.

Zobacz także: Adam Boguta z Love Island wystąpił kiedyś w Top Model. Zobaczcie, jak sie zmienił.

Jagoda Gromala: Instagram

Jagoda podobnie jak pozostali uczestnicy reality-show prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Jagody z Love Island znaleźć można pod nazwą @jagodagromala.

źródło: TV4/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej