Jak aktualnie wygląda Pamela Anderson? Gwiazda właśnie skończyła 55 lat!

2 lipca 2022
Przez: : M.S.

Pamela Anderson to zdecydowanie jedna z najgorętszych gwiazd lat 90-tych światowego show- biznesu. Wówczas aktorka została uznana jedną z najseksowniejszych aktorek. Aktualnie gwiazda kończy 55 lat! Jak teraz wygląda Pamela Anderson? Zobaczcie zdjęcia!

Co wiemy o Pameli Anderson?

Pamela Anderson za dwa dni kończy 55 lat. Gwiazda, która rolą ratowniczki C.J Parker w serialu Słoneczny Patrol zyskała ogromną sympatię widzów. Bez wątpienia lata 90-te należały do Pameli, gdyż stała się ona ikoną popkultury oraz zyskała miano seksbomby. Nie da się ukryć, że wówczas wielu mężczyzn fantazjowało o ponętnej Pameli i wieszało sobie jej plakaty z rozkładówek Playboya i innych czasopism dla dorosłych. Jej znakiem charakterystycznym był obfity biust, piękne blond długie włosy oraz pełne usta. Ponadto jej sylwetka była bardzo wysportowana.

Pamela Anderson Słoneczny Patrol
Słoneczny patrol 7, Baywatch 7, serial przygodowy, USA 1996-1997, reż., scena z: Jaason Simmons, Pamela Anderson, Gena Lee Nolin, David Chokachi, Yasmine Bleeth, David Hasselhoff, Alexandra Paul, fot. AKPA

Kolejną rolą która przyniosła Pameli rzeszę fanów była postać Vallery Irons, szefowej agencji ochroniarskiej, w serialu V.I.P.

Anderson nie ukrywała, że jest zwolenniczka zabiegów medycyny estetycznej, co sprawiło, że dotychczasowi fani wdzięków Pameli zaczęli uważać ją za królową kiczu.

W życiu prywatnym, aktorka z pewnością się nie nudziła. Lista jej partnerów jest bowiem bardzo długa. Anderson spotykała się z wieloma mężczyznami ze świata show- biznesu. Wśród chłopaków Pameli znaleźli się m.in: aktor Johnathon Schaech, gitarzysta Guns N’ Roses – Slash, fotograf i kulturysta Dan Ilicic, model Eric Nies, wokalista grupy Poison- Bret Michaels, sportowiec Adil Rami, surfer Kelly Slater, model Marcus Schenkenberg, muzyk Fred Durst, aktor Stephen Dorff, prezenter Steve Jones, kierowca wyścigowy Eddie Irvin. Ponadto Anderson wielokrotnie wychodziła za mąż. Jej pierwszym małżonkiem był Tommy Lee- perkusira zespołu Mötley Crüe, z którym ma dwóch synów- 26-letniego dziś Brandona Thomasa oraz 25-letniego Dylana Jaggera. Małżeństwo z muzykiem było bardzo burzliwe. Tommy Lee trafił nawet za kratki w związku z pobiciem swojej żony.

Kolejnym mężem aktorki był Robert J. Ritchie, jednak małżeństwo z nim trwało jedynie 3 miesiące. Dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu z zawodowym graczem w pokera Rickim Salomonem.

W ostatnim czasie, a dokładnie w roku 2020, dwa razy wychodziła za mąż- najpierw za prodicenta Jona Petersa, a później za swojego ochroniarza Dana Hayhursta. Z tym ostatnim rozstała się w styczniu bieżącego roku.

Jak aktualnie wygląda gwiazda i czy przypomina siebie sprzed ponad dwudziestu lat? Nie da się ukryć, że gwiazda lat 90-tych nadal jest w bardzo dobrej formie i mimo upływających lat może pochwalić się świetną figurą. Zobaczcie jej aktualne zdjęcia!

Pamela Anderson dziś
Pamela Anderson, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Pamela Anderson
Pamela Anderson, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Źródło: Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej