Połącz się z nami

Jak Ewa Chodakowska wytrzymuje z mężem 24h/dobę? Zdradziła receptę?

Z życia gwiazd

Jak Ewa Chodakowska wytrzymuje z mężem 24h/dobę? Zdradziła receptę?

Trenerka związała się z Lefterisem Kavoukisem wiele lat temu, a od kilku są już małżeństwem. Razem pracują i spędzają wspólnie czas. Jak Ewa Chodakowska wytrzymuje z mężem przez tyle czasu?

Ewę Chodakowską poza miłością, którą dzieli z obecnym mężem, z Lefterisem połączyła ją również praca. Razem prowadzą wspólny biznes i prężnie działają w tematyce fitness. Wielokrotnie pytana była, jaka jest jej recepta na to, że wciąż się ze sobą dogadują i spędzają tyle czasu? Czy Ewa zdradziła sposób na wspólne, szczęśliwe życie?

Jak z filmu!

Ich historia miłości mogłaby być z pewnością podstawą na scenariusz filmu romantycznego. Jak przyznawała sama trenerka, swojego obecnego męża poznała, gdy wyjechała na wakacje do Grecji. A było to już ponad 10 lat temu. Ewa pierwszy raz spotkała Lefterisa na greckiej plaży. Chociaż nie od razu między nimi wybuchła wielka miłość, to już chwilę później podczas wspólnej rozmowy wiedzieli, że nie będą mogli bez siebie żyć. Ewa została w Grecji dla Letresia dwa lata. Po tym czasie uznała, że chciałaby rozwijać swoją karierę w Polsce, a jej miłość wyruszyła razem z nią. Lefteris zostawił w Grecji wypracowaną pozycję trenera personalnego, gdzie był znany i szanowany. Czy był to dla niego problem przeprowadzić się do Polski? W jednym z wywiadów przyznał:

„Dla mnie domem jest moja żona”. – powiedział Kavoukis w wywiadzie dla magazynu Viva!

Jak Ewa Chodakowska wytrzymuje z mężem?

Ewa i Lefteris wzięli ślub w 2013 roku. Od kilku lat współtworzy z żoną markę BeBio, w której jej prezesem. Firma założona przez Ewę oferuje szeroką gamę produktów m.in. programy treningowe, diety, książki, poradniki, a także obozy treningowe. Na co dzień Lefteris jest trenerem personalnym i to on zaraził Ewę pasją do sportu. Trenerka wielokrotnie była pytana, jak to możliwe, że od tylu lat prowadzą wspólnie biznes, razem pracują i żyją jako zgodne, szczęśliwe małżeństwo? Ostatnio Ewa zamieściła na swoim Instagramie post, którym zdradziła kilka szczegółów.

„Wiele razy jestem pytana, jak to jest tak żyć z mężem 24h na dobę .. non stop .. przez okrągły rok 🤔🤔🤔 No.. ja się pytam, jak inaczej? Mam swojego ulubionego człowieka przy sobie dzień i noc .. mojego najlepszego kumpla, z którym idę przez życie”

Jak zaznacza Ewa, nie wyobraża sobie, aby dało się inaczej żyć inaczej niż teraz. Przyznaje to właśnie jej mąż jest dla niej przyjacielem, z którym chce iść przez życie cały czas. Czy zdarza się im również nie dogadywać? Oczywiście, że tak! Na szczęście szybko wracają do porozumienia!

„I to nie tak, ze zawsze spływamy mlekiem i miodem 😋😋 Ziemia się trzęsie regularnie .. trzęsienie trwa od 5 do 15 minut,żeby za chwile wszystko wróciło do normy, jakby nigdy nic 🤷🏼‍♀‍ Nie ma o gniewie 😤 i cichych dniach 🤐”

Czy Ewa zdradziła swoim fanom receptę na szczęście? Niestety nie! Ale nie można się załamywać i tracic nadziei!

„Babki .. nie ma też jednej recepty na szczęście .. Każda z nas musi napisać swój przepis po swojemu.. tak żeby i jednej i drugiej stronie smakowało”

Byłoby pięknie, jakby każdy znalazł takie szczęście i miłość, jaka bije od Ewy i Lefterisa!

Życzymy im wielu wspólnych lat, aby były równie udane, jak te dotychczas!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry