Połącz się z nami

Jak kiedyś wyglądała Julia Skrodzka z „Hotelu Paradise”? Będziecie bardzo zaskoczeni!

Moda i uroda

Jak kiedyś wyglądała Julia Skrodzka z „Hotelu Paradise”? Będziecie bardzo zaskoczeni!

Julia Skrodzka na swoim profilu w mediach społecznościowych odpowiadając na pytania od internautów, przy okazji pokazała, jaką przez lata przeszła metamorfozę. Musimy przyznać, że na niektórych zdjęciach jest niemal nie do poznania! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała Julia Skrodzka z „Hotelu Paradise”? !

Julka do programu weszła z dużym przytupem. Chociaż nie znalazła się w podstawowym składnie mieszkańców balijskiego hotelu, to nie ma co ukrywać, że doskonale wiedziała jak wejść w łaski mieszkańców, a szczególnie tej męskiej części. Przypomnijmy, że wchodząc do reality-show, miała możliwość wyboru jednego z uczestników, z którym uda się na randkę. Jej wybór padł na Kamila i to właśnie z nim stworzyła parę.

Jak się również okazało, Julka doskonale znała się przed udziałem w programie z Moniką Brzyśkiewicz. Obie dziewczyny brały udział swojego czasu w wyborach Miss Polonia in Deutschland. Wówczas to Monika zajęła wyższe miejsce na podium.

Można śmiało powiedzieć, że Julka zwróciła na sobie uwagę wszystkich uczestników. Co więcej wcale nie kryje się z tym, że nieco pomogła swojej urodzie. Skrodzka już na wstępie wyznała, że przeszła operację powiększenia biustu, jak i również powiększyła swoje usta.

Niemnie jednak zapewne niejeden fan programu zastanawia się, jak Julka wygląda przed zabiegami, którym się poddała? Zobaczcie!

Jak kiedyś wyglądała Julia Skrodzka z „Hotelu Paradise”?

Na uwagę na pewno zasługuje profil Julki na Instagramie. Na ten moment obserwuje ją pond 51 tysięcy internautów i to właśnie tam mogą oglądać seksowne fotki 23-latki. O ile znajdziemy tam zdjęcia, na których Julia miała inny kolor włosów, to te, które opublikowała na swoim InstaStory, idealnie pokazują jej przemianę.

Źródło:
https://www.instagram.com/juliakarinaskrodzka/

Nie da się ukryć, że Julia zawsze była piękną kobietą, niemniej jednak teraz na pewno zwraca na siebie uwagę i ciężko przejść obok niej obojętnie.

Zobaczcie również: Julia z „Hotelu Paradise” bez ubrań! W sieci znajdziecie jej bardzo odważne zdjęcia!

I jak Wam się podoba metamorfoza Julii z „Hotelu Paradise”? Myślicie, że ma szansę na wygraną?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry