Połącz się z nami

Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk? Zobaczcie jej wnętrza!

Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk

Z życia gwiazd

Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk? Zobaczcie jej wnętrza!

Jakiś czas temu Joanna informowała o budowie domu. Ostatnio zaś na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, na którym leży rozebrana w wannie!  Pokazała przy tym też fragment swojej łazienki. Na Instagramie znajdziemy również inne zdjęcia jej wnętrz. Zobaczcie zatem, jak mieszka Joanna Jędrzejczyk!

Joannę Jędrzejczyk można z pewnością zaliczyć do wąskiego grona Polek, które są rozpoznawalne na świecie. Rozwija ona bowiem swoją międzynarodową karierę i to w tak specyficznej dziedzinie sportu dla kobiet, jaką są sztuki walki. Jej osiągnięcia robią duże wrażenie, a ona sama zapowiada, że nie planuje zwalniać tempa.

Pochodzi ona z Olsztyna, w tym roku kończy 33 lata i jak przyznała, od zawsze sport był jej wielką pasją. Karierę zaczynała od boksu tajskiego, gdzie doskonale radziła sobie zarówno w walkach zawodowych, jak i amatorskich.

Joanna to nie tylko mistrzyni świata w boksie tajskim, ale także świetna zawodniczka mieszanych sztuk walki. Pokazała się również w programie telewizyjnym „Agent- gwiazdy”, gdzie rozkwitła jej przyjaźń z Olgą Frycz, W ubiegłym roku zabrała też mamę w wielką podróż w programie stacji TVN „Starsza pani musi fiknąć”. Był to rzeczywiście również świetny pretekst do tego, aby oderwać się od codzienności.

Warto przy tym powiedzieć też, że Joanna ma dwie siostry, bliźniaczkę Katarzynę i starszą o kilka lat siostrę Ewę. Rzeczywiście bliźniacze siostry Jędrzejczyk nie są do siebie podobne, jednak, jak kiedyś wspomniała Joanna, więź między nimi, jest duża.

Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk?

Więź z rodziną jest dla niej bardzo ważna, dlatego też to w Polsce chce Joanna tworzyć w przyszłości swoją rodzinę. Jakiś czas temu w materiale Dzień Dobry TVN Joanna Jędrzejczyk poinformowała, że buduje dom pod Olsztynem.

„Uważam, że Polska jest tak wspaniałym krajem do życia i mieszkania i w przyszłości do założenia rodziny, że ja nie widzę innego miejsca… To miejsce zdecydowanie będzie filarem całego mojego sukcesu i życia przede wszystkim” – mówiła wówczas Joanna

Nie minęło wiele czasu, a gwiazda już mieszka się do swojej nowej posiadłości.

Zobaczcie zatem, jak wygląda jej dom? Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk?

I co sądzicie o wnętrzach Joanny? Podoba wam się styl, na który postawiła?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry