Jak mieszka Rydzyk? Chyba nikt się tego nie spodziewał! [FOTO]

7 lutego 2023
Przez: : obcas

Jak mieszka Rydzyk? Nie da się ukryć, że jest to kwestia, która zastanawia naprawdę wielu Polaków. Wszystko przez kontrowersje związane z duchownym. Czy rzeczywiście pławi się on w luksusie, tak jak uważa większość ludzi? A może jednak, wbrew wszystkim doniesieniom, ojciec Tadeusz Rydzyk żyje skromnie, jak na osobę duchowną przystało? Sprawę postanowił zbadać portal o2.pl. Wnioski dla wielu mogą okazać się naprawdę zaskakujące.

Jak mieszka Rydzyk? Chyba nikt się tego nie spodziewał! [FOTO]

Ojciec Tadeusz Rydzyk to z pewnością osoba, która polaryzuje społeczeństwo. Ma on swoich zwolenników, jednak wydaje się, że jeszcze więcej jest przeciwników jego działalności. W przeszłości dużo mówiło się między innymi o luksusowych pojazdach, jakimi poruszał się Tadeusz Rydzyk. Te, jak niemal każdy doskonale wie, duchowny miał otrzymać od niejakiego bezdomnego.

Teraz natomiast sporo osób zachodzi w głowę, jak mieszka Tadeusz Rydzyk. Czy opływa w luksusy i na co dzień przebywa w wielkiej i luksusowej willi? A może, tak jak przystało na duchownego, żyje skromnie i bez zbędnych luksusów? Prawda w dyrektorze rozgłośni Radia Maryja oraz Telewizji Trwam wiele osób może mocno zaskoczyć. Nad tematem pochylił się portal o2.pl. Sprawdzono tam, jak rzeczywiście mieszka Rydzyk. Ile jest zatem prawdy w jego zapewnieniach o skromnych warunkach bytowania?

ZOBACZ TAKŻE: Wizja Jackowskiego sprawdziła się w stu procentach. Idealnie wskazał pewne miejsce. Tym razem się nie mylił się wcale

Tak mieszka ojciec Tadeusz Rydzyk! “W klasztorze, normalnie: łóżko, szafa, biurko, krzesło”

Z informacji podawanych przez o2.pl wynika, że ojciec Tadeusz Rydzyk rzeczywiście mieszka skromnie. Czytamy tam:

Na co dzień żyje w skromnych warunkach, w domu zakonnym Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela w Toruniu. Jeśli ktoś spodziewał się, że zobaczy wnętrze pełne złota i marmurów, będzie rozczarowany.

Rydzyk przed laty sam mówił, jak wygląda jego pokój w domu zakonnym:

W klasztorze, normalnie: łóżko, szafa, biurko, krzesło. Cóż więcej potrzeba? To i tak bardzo dużo. Jak przyjechałem do Torunia, to przez trzy lata co najmniej spałem na materacu. Nie było łóżka, nie było czasu się postarać, a współbraciom nie chciałem zawracać głowy.

dom rydzyka

źródło zdjęcia: wikipedia.org

źródło: o2.pl, wikipedia.org

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej