Jak mieszka Sandra Kubicka? Jej nowy dom jest ogromny!

23 kwietnia 2020
Przez: : M.J

Sandra Kubicka w jednym z wywiadów opowiedziała o zakupie nowego domu. Jak się okazuje, modelka zdecydowała się na zakup ogromnej willi na Florydzie i wszystko wskazuje na to, że w jej życiu szykuje się wiele zmian! Zobaczcie, jak mieszka Sandra Kubicka!

Sandra Kubicka w naszym kraju stała się bardziej rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie “Taniec z Gwiazdami”, w którym doszła aż do półfinału. Jednak swoją karierę od lat rozwija już w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest naprawdę rozchwytywaną modelką.
Na Florydzie, a dokładniej w Miami znalazła swoje miejsce na ziemi i to właśnie tam wraz z narzeczonym postanowili zainwestować.

https://www.instagram.com/p/B8VMC-UAAS2/

Przypomnijmy, że ukochany Kubickiej pochodzi z Meksyku, jednak już od lat mieszka w Stanach. Teraz w jednym z wywiadów Sandra opowiedziała o nowym domu, a jego metraż robi wrażenie! Zobaczcie!

Jak mieszka Sandra Kubicka?

Sandra już niejednokrotnie podkreślała, że bardzo szybko zaczęła układać sobie życia u boku Kaio. W rozmowie z reporterką Jastrząb post zdradziła nieco więcej na ten temat:

“My w ogóle wszystko szybko zaczęliśmy. Jak się poznaliśmy, to dwa tygodnie później wprowadziliśmy się do mieszkania. Mieszkanie było w super lokalizacji, mieliśmy super widok, ale to był taki moment, że wszyscy się do nas schodzili. To było jedno wielkie imprezowanie u nas w mieszkaniu i nie chcieliśmy tak żyć. Podjęliśmy wspólnie decyzję, że chcemy się przeprowadzić dalej, gdzieś, gdzie są domy. I wszystko się super potoczyło”

Sandra wraz z Kaio kupili nowy dom, chociaż nie byli jeszcze nawet zaręczeni. Jednak Kubicka od zawsze podkreślała, że już znalazła mężczyznę swojego życia i była pewna swoich i jego uczuć:

“Kupiliśmy dom. Na początku jak kupiliśmy ten dom, to ludzi się pytali, czy się nie boję, bo nie byliśmy zaręczeni. A ja mówiłam, że nie, bo ja Kaio kocham. I potem się Kaio oświadczył, więc wszystko potoczyło się tak, jak miało być”

Jak się okazuje, willa Sandry i Kaio ma 520 m2!

“To jest nowy dom. To są modele budowane 2 lata temu, wiec tu nie trzeba za dużo robić. Ja codziennie coś tam wymyślam, co mogłabym tutaj zmienić i zmieniam, ale to też krok po kroku, nie wszystko na raz. Moje ulubione miejsce w tym domu to jest taras. Mam zachód słońca nad palmami, ja sobie siedzę na tarasie, mam sztuczną trawę, psy sobie biegają. Po treningu puszczam sobie muzyczkę, słucham disco-polo i patrzę, jak moje psy ze sobą biegają i się cieszą, to jest taka moja ulubiona chwila i pora dnia. Metraż domu to 520 metrów”

https://www.instagram.com/p/B-wwefUjLE7/

Dodatkowo na Instagramie Sandry możemy zobaczyć filmiki, na których widać ogromny taras oraz salon, w którym uwielbia tańczyć do muzyki disco-polo. Trzeba przyznać, że spędzanie kwarantanny w tak ogromnym metrażu nabiera innego znaczenia!

Jak podoba Wam się willa Sandry Kubickiej?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej