Jak nazwie córeczkę Maja Hyży? Postawiła na piękne i tradycyjne imię!

20 czerwca 2020
Przez: : M.J

Maja Hyży lada chwila po raz trzeci zostanie mamą. Chociaż chętnie pokazuje, jak zmienia się jej ciało w ciąży, to trzeba przyznać, że potrafi swoich fanów trzymać w niepewności. Tym razem jeden z portali dowiedział się, jak będzie nazywała się trzecia pociecha Mai! Zobaczcie, jak nazwie córeczkę Maja Hyży! Wybrała piękne i tradycyjne imię!

Maja Hyży jest już mamą bliźniaków, których ma ze swojego pierwszego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. Drogi tej dwójki rozeszły się zaraz po ich udziale w programie “X-Factor”. Każdy z nich ułożył swoje życie na nowo – Grzegorz ponownie stanął na ślubnym kobiercu z Agnieszką Popielewicz, a Maja od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z Konradem (niewiele wiadomo na temat jej partnera).

Od kiedy w mediach pojawiła się informacja, że po raz trzeci zostanie mamą, to od tej pory bardzo często raczy swoich obserwatorów ciążowymi zdjęciami.

Trzeba również zaznaczyć, że Hyży bardzo długo ukrywała swój stan błogosławiony przed mediami, jak i informację na temat płci swojego trzeciego dziecka. Jak już wiadomo, na świecie Maja przywita długo wyczekiwaną córeczkę, o czym również poinformowała za pomocą mediów społecznościowych!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

A jak zamierza dać jej na imię? Zobaczcie!

Jak nazwie córeczkę Maja Hyży?

Maja wielkimi krokami zbliża się do dnia, kiedy na świecie przywita swoją córeczkę. Ostatnio z tej okazji zorganizowała baby shower, a cała impreza została urządzona, z wielkim przytupem – TUTAJ możecie zobaczyć zdjęcia.

To właśnie na imprezie goście na nią zaproszeni dowiedzieli się, jak Maja zamierza nazwać swoją córeczkę. Jak podaje portal Pudelek, Maja postawiła na tradycyjne imię. Córeczka Mai będzie nazywała się Antonina!

“Dziewczynka będzie się nazywać Antosia. Maja zadbała o to, by imię pojawiło się na dekoracjach na baby shower. Były więc babeczki z napisem “Antosia”, karteczki i inne ozdoby”.

Jak podoba Wam się imię, jakie wybrała Maja dla swojej córeczki? Musimy przyznać, że jest piękne!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej