Połącz się z nami

Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje Alicja Janosz zwyciężczyni „Idola”? To może Was zaskoczyć!

Z życia gwiazd

Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje Alicja Janosz zwyciężczyni „Idola”? To może Was zaskoczyć!

Alicja Janosz to pierwsza polska zwyciężczyni programu „Idol”. Pomimo tego, że zajęła pierwsze miejsce w programie, nie osiągnęła za wiele, a jej kariera muzyczna nie trwała zbyt długo. Czym dzisiaj się zajmuje i jak obecnie wygląda!? Zobaczcie!

To właśnie Alicja Janosz zrobiła w 2002 roku furorę w programie typu talent-show „Idol”. Po jej wygranej wszyscy wróżyli jej ogromną karierę, lecz jak teraz widzimy, nie podołała ona temu wyzwaniu i nie udało jej się zostać wielką gwiazdą. Owszem próbowała ona po zakończonym show swoich sił w show-biznesie lecz nie wszystko poszło po jej myśli.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=gQ4J9qXbJCo

Jej krążek, który pojawił się zaraz po jej wygranej nosił tytuł „Alicja Janosz”. Dotarł on na trzecie miejsca polskiej listy bestsellerów. Niestety jej druga płyta okazała się lekką klapą. Janosz nagrała ścieżkę dźwiękową do „Księgi Dżungli 2” i próbowała nawet dostać się na Konkurs Eurowizji pod pseudonimem Alex. Jednak jak widzimy, te próby nie powiodły się i Alicja zniknęła ze świata muzyki!

W 2016 roku Alicja jeszcze raz spróbowała swoich sił na rynku muzycznym i wraz z wytwórnią „RetroNowa” wydała płytę, która została dobrze przyjęta w muzycznym środowisku. Jej utworu z tej płyty możecie posłuchać poniżej!

Jej zniknięcie ze świata muzyki i show-biznesu nie oznacza, że postanowiła ona całkiem zakończyć ten etap w swoim życiu. W ostatnim wydaniu programu „Dzień Dobry TVN”, Janosz opowiedziała o tym, czym aktualnie się zajmuje i jak już wiemy, swoją pasją dzieli się z najmłodszymi. Zwyciężczyni „Idola” jest aktualnie nauczycielką muzyki w przedszkolu!

Alicja prowadzi warsztaty muzyczne dla najmłodszych, śpiewa i gra i jak sama powiedziała w „DDTVN” sprawia jej to ogromną frajdę. Praca w przedszkolu stała się dla niej inspiracją do stworzenia płyty z piosenkami dla najmłodszych i wpadła na pomysł, że wykorzysta to do grania koncertów dla maluchów.

Alicja jest również mamą kilkuletniego synka, któremu dała na imię Tymoteusz. Wraz ze swoim mężem są w trakcie nagrywania utworów dla dzieci, a Alicja w wywiadzie opowiedziała, jak spełnia się obecnie w tym, co robi. Jak się również okazało, ofertę z pracą wśród dzieci dostała zaraz po narodzinach swojego dziecka.

” Bardzo łatwo pisało mi się teksty dla dzieci i wymyślało melodie. Mam wrażenie, że jestem tylko narzędziem w jakimś kosmicznym planie, który się realizuje. I jest dla mnie tak naturalny, jak nic muzycznego wcześniej. Wierzę, że zarówno dzieci, jak i rodzice potrzebują muzyki. Te teksty będą o czymś. Mnie i Bartkowi marzyła się taka płyta, którą będziemy mogli słuchać razem z Tymkiem”– mówiła w „DDTVN”.

W rozmowie z dziennikarzami TVN wspomniała również o tym, że na początku miała lekkie obawy co do pracy z dziećmi, ponieważ nieco przeszkadzało jej w tym to, jak wygląda!

„Nie mogłam się temu dalej opierać, musiałam to przepracować, trochę powalczyć z własnym ego. Długo myślałam, że tworzenie dla dzieci spowoduje, że będę się jeszcze infantylizować. Uwierzcie, że czasami nie jest łatwo być traktowaną poważnie, będąc niewysoką blondynką”.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na płytę Alicji stworzoną z myślą o dzieciach! I możliwe, że właśnie dzięki temu zbuduje sobie drogę do sukcesu, czego jej serdecznie życzymy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry