Połącz się z nami

Jak gwiazdy spędzają wakacje? Zobaczcie piękne zdjęcia z urlopu celebrytów!

Z życia gwiazd

Jak gwiazdy spędzają wakacje? Zobaczcie piękne zdjęcia z urlopu celebrytów!

Wakacje trwają w najlepsze wiele gwiazd ma już urlop za sobą, inne są w jego trakcie. Zobaczcie na co się zdecydowali w tym czasie. Spędzali wolne dni w Polsce czy za granica. Przekonajcie się!

Wakacje to czas w którym korzystając z pięknej pogody najczęściej decydujemy się na urlop. Słońce nastraja nas do zwolnienia tempa i odpoczynku, przed powrotem do pracy. Często w związku z tym decydujemy się na wyjazdy- bliższe bądź dalsze. Gwiazdy robią podobnie, wielu znanych zdecydowało się na odpoczynek za granicą, sporo wybrało również Polskę- morze, góry czy Mazury. Zobaczcie!

Kinga Rusin

Kinga postawiła na Grecję. Odpoczywa po raz kolejny wraz z partnerem Markiem Kujawą na Rodos. Gdzie cieszy się widokami i korzysta z fal uprawiając swój ulubiony wodny sport Kitesurfing.

View this post on Instagram

Piękne, prawda?? @patandrub

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Paulina Sykut- Jeżyna

Paulina z mężem i córką postawili na Włochy.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Ta popularna para wraz z synami Małgosi odwiedzili Francję, Włochy oraz Austrię.

Ewa Wachowicz

Ewa postawiła na polskie morze.

Odeta Moro

Dziennikarka na swój wypoczynek wybrała Mazury, gdzie korzysta z wiatru żeglując po jeziorach.

Kasia Cichopek

Kasia z Marcinem oraz dziećmi wybrali się najpierw na Mazury, gdzie pływali na kajakach i żaglówkach,a potem udali się na błogi relaks na Majorce.

Anna Kalczyńska

Prezenterka z całą rodziną wybrała się do Francji, gdzie korzysta z uroków pięknych plaż i czystej wody.

Anna Wendzikowska

Ania odpoczywała najpierw na Malediwach, potem przeniosła się na Florydę gdzie, odwiedziła również Bahamy oraz Hiszpanię- podróżowała bardzo intensywnie, wszędzie korzystając ze słońca w cudnych okolicznościach przyrody.

Maja Bohosiewicz

Maja również postawiła na wypoczynek z rodziną na Malediwach.

Piłkarze postanowili zabrać zwoje rodziny na grecką wyspę Mykonos

Anna i Robert Lewandowscy

View this post on Instagram

We wait for our holidays together all year long. ✌️ The moment when we have time only for ourselves, we dont have to do anything, and the rhythm of the day is determined by ourselves? It's our time, time for family ?‍?‍?and loved ones, time for being spontaneous , having pleasant conversations and joy. ▫️ I often regret that we can not catch such balance more often. But I am grateful for "here and now"?? __________________ Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok ?? Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia ??? ▫️ To nasz czas, czas dla rodziny ?‍?‍? i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość??? ▫️ Bardzo żałuję, że nie możemy częściej złapać takiej równowagi. Ale, jak już wspominałam, jestem wdzięczna za „tu i teraz”?? ▫️ Dużo radości sprawia mi patrzenie na otaczające widoki, uwiecznianie tego na zdjęciach? W głowie tworzą się nowe pomysły, szykują wyjazdy, ciekawe spotkania, wyzwania.. Planuję powiększenie gamy produktów związanych z moimi markami oraz coś totalnie nowego. Domyślacie się co będzie następne??? ▫️ Jestem taka szczęśliwa!? Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny. Lewciu❤️? @_rl9 ▫️ A Wam Kochani baaardzo dziękuję za tak fajną aktywność w akcji #jesteswyjatkowa ? Mam takie przeczucie, że dzięki temu wielu osobom wzrośnie poczucie pewności siebie. Bo o to w tym wszystkim chodzi❤️ Dobrego dnia wszystkim! ______________ #annalewandowska #powercouple #RAL #happylife #family #friends #lovemylife

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szęsny

Sara i Artur Boruc

Jak widzimy kalejdoskop kierunków podroży u polskich gwiazd jest duży.

A który wam najbardziej przypadł do gustu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry