Połącz się z nami

Jak teraz wygląda Sara z 4 edycji „Rolnik Szuka Żony”? Karol ma czego żałować!

Moda i uroda

Jak teraz wygląda Sara z 4 edycji „Rolnik Szuka Żony”? Karol ma czego żałować!

Sara brała udział w 4 edycji popularnego programu „Rolnik Szuka Żony”. Od emisji ostatniego odcinka minęły już niemal 2 lata, to internautów nadal ciekawią losy niektórych uczestników. Jedną z nich jest Sara, która walczyła o względy rolnika Karola! Jak po latach wygląda i co się u niej zmieniło? Zobaczcie!

Sara była jedną z trzech kandydatek, które walczyły, żeby zwrócić na siebie uwagę rolnika Karola. Podczas programu wydawało się, że to właśnie kobieta jest jego faworytką i to ją wybierze mężczyzna. Po ich romantycznej randce nad jeziorem, gdzie nie szczędzili sobie czułości wszyscy byli niemal pewni, że wybór został dokonany!

View this post on Instagram

No to zaczynamy!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Jednak nic bardziej mylnego. Pod koniec emisji 4 serii programu okazało się, że Karol zmienił swoje zdanie, czym zaskoczył wszystkich widzów. Przypominamy, że po imprezie w domu rolnika, Sara miała wypadek i znalazła się w szpitalu. Najciekawsze jest to, że jeszcze wtedy wszyscy myśleli, że to właśnie z nią rolnik ułoży sobie życie. Ten jednak nie zamierzał odwiedzić kobiety podczas jej hospitalizacji, czym zszokował wiele osób.

Sara miała do niego ogromny żal. Karol tłumaczył się tym, że nie pamięta, co się stało i miał wielkie zarzuty do dziewczyny, że ta jest na niego zła!

„Jak ktoś mnie oskarża o coś, o co nie było celowe, to był czysty przypadek. Jeśli w początkowej fazie dzieją się takie rzeczy i jestem oskarżany… Ja nie chcę niczego robić na siłę”– powiedział Karol po całej sytuacji.

View this post on Instagram

A co na to Justyna? #rolnikszukazony #tvp1

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Jak już wiadomo, mężczyzna nie wybrał żadnej ze swoich trzech kandydatek na żonę i zaczął spotykać się z Jagodą. A co w takim razie dzieje się po programie w życiu Sary?

Dziewczyna przeszła mega metamorfozę i rolnik na pewno widząc jej zdjęcia, może żałować, że to nie ona została przez niego wybrana!

Sara po programie zaprzyjaźniła się z jedną ze swoich rywalek. Dziewczyny chętnie publikowały wspólne zdjęcia i stały się bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak świętuje swoje 29 urodziny.

Sara nieco przyciemniła swoje platynowe włosy, a w nowej fryzurze wygląda rewelacyjnie! Z opisu wiemy również, że za niedługo wybiera się na Sycylię.

„Reasumując?, sezon imprez okolicznościowych(tych związanych z moją osobą) zakończony ?. Zyski są takie, że poznałam wielu cudownych ludzi, zobaczyłam wiele cudownych miejsc, a w sercu i pamięci mam wiele pięknych wspomnień❤?.Straty, hmm no cóż: jestem starsza O rok( już od prawie miesiąca ?), no i przybyło kilka kg (no właśnie, A Sycylia już za 2 tyg) , no to tego chyba nie zdążę z tą formą ?? . Ale i tak jest cudnie”– czytamy w opisie pod zdjęciem kobiety. 

Myślicie, że kobieta jest zakochana i dlatego tak świetnie wygląda? My życzymy jej wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia!

1 komentarz

1 komentarz

  1. Och nie!

    22 lipca 2019 w 06:52

    Jaka metamorfoza? Przecież to nie jest ona, to zupełnie ktoś inny!!!
    Dziwnym sposobem wszystkie osoby które brały udział w Rolnik szuka żony, przeszły metamorfozę??? Mogły robić to wcześniej i przygotować się przynajmniej lepszym wyglądem do programu bo niektóre to naprawdę obłęd,żenada!!!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry