Połącz się z nami

Instagram – jak usunąć konto? [trwale i tymczasowo]

Wiadomości

Instagram – jak usunąć konto? [trwale i tymczasowo]

Instagram jest aktualnie najbardziej popularnym serwisem społecznościowym. Korzystają z niego ludzie na całym świecie, udostępniając tam zdjęcia z ich codziennego życia. Jednak może się zdarzyć sytuacja, że ktoś będzie chciał z tego zrezygnować. Poniżej znajdziecie instrukcję, jak usunąć konto na Instagramie. Jak usunąć konto na Instagramie trwale a jak tymczasowo.

Jak usunąć konto na Instagramie? Kilka ważnych kroków

Fakt, iż Instagram jest jednym z bardziej popularnych serwisów społecznościowych nikogo nie dziwi. Jest to miejsce, gdzie można podzielić się swoimi codziennymi przeżyciami, zajęciami czy udostępnić fotografie z najciekawszych punktów z podróży. Dodatkowo, to świetne miejsce na reklamę oraz promowanie swoich marek.

Instagram jak usunąć

Jednak może nastąpić sytuacja, kiedy będziemy chcieli usunąć konto na Instagramie. Jest to bardzo prosta rzecz, jednak nie każdy wie, jak to zrobić. Dlatego przygotowaliśmy dla was instrukcję, jak usunąć konto na Instagramie.

Jak trwale usunąć konto na Instagramie?

Jeżeli chcecie na stałe pozbyć się Instagrama, sprawa jest banalnie prosta. Wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową i zalogować się na swoje konto. Następnie wejść w link, który znajduje się tutaj. Pojawi wam się komunikat, a w dostępnym tam okienku będzie trzeba podać powód usunięcia konta na Instagramie. Następnie należy podać ponownie swoje hasło i zatwierdzić swoją decyzję. Po kliknięciu, konto wraz ze zdjęciami i filmami zostanie trwale usunięte.

Jak tymczasowo usunąć konto na Instagramie?

W tym przypadku sprawa również nie jest trudna, gdyż wystarczy po zalogowaniu wejść na swój profil i wybrać opcję edycji profilu. Pojawi się opcja tymczasowego wyłączenia konta. Tak jak w przypadku trwałego usunięcia, należy podać powód naszej decyzji. To rozwiązanie jest przydatne, jeżeli chcemy zrobić sobie przerwę od aplikacji, ale nie chcemy usuwać jej na stałe.

Jak usunąć konto na Instagramie, do którego nie znamy hasła?

Sprawa komplikuje się bardziej, kiedy chcemy usunąć konto, do którego nie mamy dostępu, bo nie znamy hasła. Można je oczywiście zmienić, jeżeli znamy dane do e-maila, ale kiedy tego też zapomnieliśmy, mogą pojawić się trudności. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest napisanie do supportu Instagrama i przekonać, że to właśnie wasze konto.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Wiadomości

Do góry