Wieniawa na Sopot Super Hit Festiwal! Wyglądała jak BOGINI!

27 maja 2019
Przez: : P.Z.

Sopot Super Hit Festiwal 2019 już za nami, a w roli prowadzącej w sobotni wieczór wystąpiła między innymi Julia Wieniawa, która nie pozwoliła widzom się nudzić, kilkukrotnie zmieniając swój strój sceniczny. W jakich kreacja wystąpiła?  Zobaczcie!

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najbardziej popularnych celebrytek młodego pokolenia, a ten fenomen chcieli wykorzystać organizatorzy festiwalu w Sopocie, dając jej możliwość zadebiutować w roli prowadzącej wielką koncertową galę. W sobotni wieczór na scenie Opery Leśnej mieliśmy okazje zobaczyć i posłuchać wykonawców których hity najchętniej były puszczane w polskim radiu, a na scenie podczas koncertu pod nazwą Radiowy Hit Roku pojawiły się takie gwiazdy C-Bool ,Gromee feat.Lukas Mejer, Feel & Lanberry, Gromee feat. Jasper Jenset, Komodo, Paweł Domagała, Michał Szczygieł, Margaret, Brave, Grzegorz Hyży, Sarsa, Marta Gałuszewska, Sławomir, Enej, Agnieszka Adamczewska, Sound’n’Grace, Ania Dąbrowska oraz  francuski duet Shanguy.

Koncert drugiego dnia festiwalu poprowadzili oprócz Juli także Maciej Rock i Aleksandra Kot, jednak to dwudziestoletnia gwiazda przykuła najwięcej uwagi widzów, zmieniając swój strój aż cztery razy. Młoda gwiazda nie kryje swojego upodobania do mody i to było widać również tym razem.

A w czym Wieniawa pojawiła się na scenie? Zobaczcie wszystkie cztery stylizacje!

Julia cały swój pobyt w Sopocie relacjonowała w mediach społecznościowych, skąd również możemy się dowiedzieć, że na sobotni wieczór wystylizował ją Bartek Indyka. A tak stylista wypowiedział się o pierwszej z kreacji

Na tak wyjątkową okazję, jaką jest prowadzenie koncertu na festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie, postawiliśmy na piękną i klasyczną, długą suknię o linii syreny. Została zaprojektowana dla Julii w Atelier Madonna, a materiał z mieniących się cekinów w kolorze pudrowego różu został specjalnie sprowadzony z Włoch”

Julia pojawiła się następnie w ciekawej błyszczącej sukni w pomarańczowym odcieniu z długimi szerokimi rękawami i obcisłym krótkim dołem.


źródło: screen z Instastories

Kolejną stylizacją było zestawienie pierzastej czerwonej góry bez ramiączek i blado różowych rybaczek ze spódnicową nakładką od tyłu.

źródło: screen z Instastories

Ostatnia Kreacja Julki o obcisła krótka błyszcząca sukienka bez ramiączek osłonięta czarną warstwa tiulu, który tworzył ciekawy długi ogon.


źródło: screen z Instastories

Podsumowując w każdej stylizacji Julka wyglądała szałowo- było ciekawie, seksownie i z błyskiem! Można zauważyć, że artystka co raz częściej stawia na odważne kreacje odsłaniając nogi i dekolt.

A wam jak podobały się stroje artystki?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej