Połącz się z nami

Jak wygląda córka Norbiego? 22-latka publikuje odważne zdjęcia w sieci!

Norbi

Z życia gwiazd

Jak wygląda córka Norbiego? 22-latka publikuje odważne zdjęcia w sieci!

Córka Norbiego – Iga Dudziuk ma już 22 lata. Okazuje się, że poniekąd poszła w ślady ojca i rozpoczyna przygodę z muzyką. Na dniach w sieci pojawiła się piosenka Igi. Koniecznie poznajcie ją bliżej!

Kilka słów o Norbim

Norbi, a tak właściwie Norbert Dudziuk to znany piosenkarz i prowadzący, który od lat działa w telewizji, radiu i muzyce. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Olsztynie w klasie skrzypiec, a także studiował wiolinistykę. W muzyce zadebiutował już w 1997 roku, wydając album Samertajm. Krążek promowała najpopularniejsza piosenka Norbiego – Kobiety są gorące. Norbert od lat działa również w telewizji. Kojarzony jest z takimi programami jak Koło fortuny oraz Jaka to melodia.

Zobacz także: Norbi i Brzozowski zamienili się programami

Jeśli chodzi o życie prywatne, Norbi był aż trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Julia, z którą ma córkę Igę. Następnie związał się z Marleną Jagłowską, jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. W marcu 2016 Norbert po raz trzeci wziął ślub, żeniąc się z Marzeną Chełmińską

Córka Norbiego rozpoczyna karierę

Iga Dudziuk – córka Norbiego, ma dziś 22 lata. Jak sama wspomina, zamiłowanie do muzyki pojawiło się już kiedy była dzieckiem.

„Moi rodzice się rozwiedli, jak byłam bardzo mała i te relacje zawsze są przez to skomplikowane. Ale pamiętam, jak np. razem słuchaliśmy płyt, więc  to zamiłowanie do muzyki zawsze było w domu. Wybieraliśmy jakąś konkretną płytę i cały dzień słuchaliśmy tego artysty” – wyznała Iga w wywiadzie z Mateuszem Szymczykowskim.

Okazuje się, że postanowiła również działać w muzyce, a kilka tygodni temu w sieci ukazał się singiel pt. „A jednak”. Iga działa również w sieci, a na jej profilu znajdziemy wiele pięknych zdjęć.

Iga Dudziuk

Utwór Igi spotkał się z masą pozytywnych komentarzy, a internauci zasypali wokalistkę komplementami. Piosenkę A jednak możecie przesłuchać poniżej:

Jak podoba Wam się piosenka córki Norbiego?

źródło: Instagram Norbiego / Igi Dudziuk, YouTube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry