Połącz się z nami

Jak wygląda żona Mateusza Borka!? Joanna Chętnik-Borek to prawdziwa piękność!

Z życia gwiazd

Jak wygląda żona Mateusza Borka!? Joanna Chętnik-Borek to prawdziwa piękność!

Jego głos zna chyba każdy kibic piłki nożnej w Polsce. Mateusz Borek jest jednym z najpopularniejszych komentatorów sportowych w kraju nad Wisłą. A jak wygląda jego małżonka Joanna Chętnik-Borek! To prawdziwa piękność! Zobaczcie!

Mateusz Borek nie ma w swoim zwyczaju chwalenia się życiem prywatnym, a tym bardziej bardzo rzadko pokazuje swoją drugą połówkę. Każdy w Polsce kto interesuje się piłką nożną, zna Mateusza, a jego głos należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju. A jak wygląda żona Mateusza Borka i czym się zajmuje? Zobaczcie!

Joanna Chętnik-Borek. Jak wygląda żona Mateusza Borka?

Żona Mateusza Borka jak się okazuje, jest modelką! Swoją przygodę ze światem mody zaczęła bardzo wcześniej, bo w zawodzie pracuje od 15 roku życia. Oprócz modelingu zajmowała się zarządzaniem hostess i modelek. Joanna posiada licencjat z Turystyki i Rekreacji.

Z Mateuszem poznali się w 2006 roku, kiedy podczas imprezy Wielkiej Orkiestry Sportowej Pomocy, Mateusz prowadził to wydarzenie, a ona szła po wybiegu.

Można śmiało powiedzieć, że tę dójkę połączyła praca, dzięki której mogli się poznać i od razu wpadli sobie w oko!

Ślub wzięli w styczniu 2014 roku, po 8 latach bycia razem. Owocem ich miłości jest syn Jakub.

W jednym z wywiadów, który udzielił Mateusz dla portalu „Onet.sport” powiedział, że jak Joanna wytrzyma z nim do jego 40 urodzin, to staną na ślubnym kobiercu i dotrzymał słowa!

„Joannie powiedziałem kiedyś, że jeśli wytrzyma ze mną do mojej „40”, to wszystko zalegalizujemy. No i bach, skończyłem 40 lat i jest obrączka”– powiedział w wywiadzie Borek.

Na Instagramowym koncie komentatora bardzo rzadko możemy znaleźć jego rodzinne fotografie. Jednak od czasu do czasu Mateusz pokazuje zdjęcia swojego syna Jakuba, który tak jak jego tata kocha piłkę nożną!

Kto wie, może za jakiś czas również zasiądzie w fotelu komentatora i tak jak Mateusz będzie komentował mecze naszej reprezentacji! Jak to mówią, niedaleko pada jabłko od jabłoni!

Musimy stwierdzić, że żona Mateusza to prawdziwa piękność!
A Wy co sądzicie?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry