Jak zmieniła się Agnieszka Włodarczyk! 20 lat temu była zupełnie kimś innym!

24 maja 2019
Przez: : M.S.

Agnieszka Włodarczyk znana wszystkim jako aktorka z większych oraz bardziej epizodycznych ról przeszła ogromną metamorfozę w przeciągu swojej kariery. W tym roku będzie obchodziła swoje 39 urodziny, a jej kariera rozpoczęła się już ponad 20 lat temu!  W ciągu jej kariery mogliśmy podziwiać ją zarówno na deskach teatru, serialach, ekranach kinowych, programach rozrywkowych a nawet w odważnych sesjach, w prasie dla mężczyzn! Zobaczcie jak zmieniła się na przestrzeni lat!

W wieku czternastu lat zadebiutowała w teatrze Buffo, w musicalu Metro. Agnieszka już jako nastolatka została szczodrze obdarzona przez naturę. Z głośnym przytupem w roku 1997 wcieliła się w postać historycznej Sary, w filmie o tym samym tytule, gdzie niejeden młodzieniec z wypiekami przyglądał się ponętnej aktorce.

Kolejną produkcją, z której kojarzymy Agnieszkę, jest rola w niezapomnianym przez większość “13 posterunku.”

Włodarczyk zapraszana była do męskich pism, w których prezentowała swoją nienaganną sylwetkę.
Gwiazda po raz pierwszy rozebrała się w 1999 roku dla CKM-u,  a w kolejnych latach prezentowała się na łamach Playboya oraz Maxima, gdzie mogliśmy podziwiać jej odważne pozy!

Gwiazda posiada nie tylko talent aktorski, ale również wokalny. W 2007 roku wygrała pierwszą edycję „Jak oni śpiewają”. Zwycięstwo otworzyło jej bramkę do kariery muzycznej, dzięki, której wydała pierwszą swoją płytę “Nie dla oka…”.

Oprócz postaci Sary pojawiła się również na ekranach kinowych hitów, w takich produkcjach jak „Poranek kojota”, „E=mc²”, „Nigdy w życiu!” oraz w niedawnej premierze kinowej “Diablo”.

Widowie śledzący zmagania gwiazd pierwszej edycji “Azji Express” mogli poznać Agnieszkę z bardziej realnej strony. Wraz z przyjaciółką Marią Konarowską pokazały się jako dwie, pozytywnie nastawione do życia kobiety, niebojące się przygód.

Po karierze gwiazdy widać, że nie tylko rozbierany sceny przyniosły jej popularność, gdyby nie talent aktorsko-wokalny zapewne szybko zniknęłaby z polskiego show-biznesu. Jednak Agnieszka nie do końca dobrze wspomina początki kariery, kiedy za namową matki (pragnącej zrobić z córki gwiazdę za wszelką cenę) trafiła na casting do filmu “Sara”, w jednym z wywiadów wyznała:

„Niechętnie rozmawiam o „Sarze” i rozbieraniu się na ekranie. To było niepotrzebne, za bardzo to przeżywałam … Z drugiej strony, gdybym nie zagrała w „Sarze”, moja kariera nie potoczyłaby się tak szybko.” – mówiła w „Vivie”.

Aktorka coraz większymi krokami zbliża się do czterdziestki, lecz jej uroda w dalszym ciągu powala na kolana niejednego mężczyznę! Od ponętnej nastolatki z filmu Macieja Ślesickiego po dziś – kobietę z klasą, elegancką i pozytywnie nastawioną do życia, jest niewątpliwie jedną z bardziej urodziwych kobiet show-biznesu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej