Połącz się z nami

Jak zmieniła się Joanna Opozda? Szok… Zobaczcie stare zdjęcia!

Metamorfoza Joanny Opozdy

Moda i uroda

Jak zmieniła się Joanna Opozda? Szok… Zobaczcie stare zdjęcia!

Joanna Opozda swoją aktywność zawodową rozpoczęła już w 2009 roku. Od tej pory zgromadził na swoim koncie wiele ról w serialach telewizyjnych i filmach, wyświetlanych na wielkim ekranie. Asia z pewnością przez większość osób zaliczana jest do grona najpiękniejszych polskich aktorek. A jak wyglądała jeszcze kilkanaście lat temu? Sami zobaczcie!

Kariera aktorska

Joanna Opozda szturmem podbija polski show-biznes. Aktorka od lat związana jest telewizją i teatrem. Widzowie kojarzyć mogą Asię z wielu produkcji. Nie da się ukryć, że dużą popularność przyniosła jej rola Jowity w serialu Pierwsza miłość, w którą wcielała się aż kilka lat.

Nie da się ukryć, że ostatnio głośno o Joannie zrobiło się także za sprawą jej życia prywatnego. Aktorka związaną jest bowiem z amantem polskiego kina – Antonim Królikowskim. Joasia i Antek związali się ze sobą w zeszłym roku. Szybko zostali uznani za jedną z najgorętszych par w świecie show-biznesu. W pewnym momencie jednak ich drogi się rozeszły. Rozłąka nie trwała długo. Wraz z początkiem tego roku Asia i Antek spędzali na nowo coraz więcej czasu w swoim towarzystwie. Następnie do sieci wypłynęły zaskakujące wiadomości, które informowały o tym, że para aktorów bierze ślub. Plotki okazały się prawdą a Asia i Antek stanęli na ślubnym kobiercu w sierpniu. Na ich ślubie obecna była cała plejada polskich gwiazd.

Zobacz także: Skąd szybka decyzja o ślubie Antka i Asi?

View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Jak zmieniła się Joanna Opozda?

Joanna przez wielu widzów uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Jesteście ciekawi, jak wyglądała Opozda jeszcze kilkanaście lat temu? Gwiazda pewien czas temu postanowiła pokazać swoim fanom stare zdjęcia, a jak wiadomo w Internecie nic nie ginie!

Na zdjęciach, które opublikowała aktorka, internauci zobaczyć mogli Opozdę między innymi z czasów, jak miała osiemnaście lat! Wiele się zmieniała? Zobaczcie sami i oceńcie, jak upływ lat działa na urodę Asi.

Joanna Opozda kiedyś
Joanna Opozda 12 lat temu
Joanna Opozda kiedyś
Joanna Opozda na starych fotografiach
Stare zdjęcia Joasi Opozdy
Joasia mając 18 lat
Metamorfoza Opozdy
Metamorfoza aktorki

Według nas czas dla Joanny zatrzymał się w miejscu! Wciąż wygląda pięknie i młodo! A Wy, jak sądzicie?

Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry