Gwiazdy M jak Miłość kiedyś i dziś. Dziś mija 19 lat serialu na ekranie!

4 listopada 2019
Przez: : W.M.

Dziś mija 19 lat od kiedy wyemitowany został 1 odcinek serialu. Przez ten czas gwiazdy, wcielające się w role przeszły wielką metamorfozę. Jak zmieniły się gwiazdy M jak Miłość? Wielki jubileusz M jak Miłość!

M jak Miłość to serial, który pokochali widzowie Telewizji Publicznej. Już dziś 20.55 na ekranach telewizorów wyemitowany będzie jubileuszowy odcinek serialu, który niegdyś bił rekordy popularności. Według danych firmy AGB Nielsen Media Research w marcu 2005 serial osiągnął rekordową widownię 12,6 mln. Obecnie serial jest równie lubiany przez fanów, ale widownia sięga ok. 6 mln.

Serial M jak miłość

Już dziś widzowie będą mogli zobaczyć na ekranie 1467 odcinek ich ulubionego serialu. Oczywiście trudno streścić fabule aż tylu odcinków. Dwójkowy hit przedstawia rodzinę Mostowiaków i wielu jej pokoleń, najbliższych i przyjaciół. Akcja serialu rozpoczyna się w małej miejscowości Grabina, gdzie zamieszkuje Lucjan razem ze swoja małżonką Barbarą. Najwierniejsi fani serialu wiedzą, że przez tyle lat przez plan produkcji przeszła ogromna ilość bohaterów. Niektórzy aktorzy w serialu grają nawet do dziś. Inni pojawiają się sporadycznie. Są oczywiście i tacy, którzy pożegnali się już ze swoim życiem, czym zakończyli dalszą współpracę z produkcją. Scenarzyści wciąż jednak dbają o to, aby w serialu działo się dużo i proponują nowe wątki.

Zobacz także: Kim jest nowa postać w M jak miłość. Namiesza?

Jak zmieniły się gwiazdy M jak Miłość?

Przez 19 lat gwiazdy, które grają lub grały w serialu naturalnie się zmieniły z biegiem lat. Niektórzy przeszli ogromną metamorfozę. Pokażemy Wam część gwiazd, ich wygląd kiedyś i dziś, popularnego serialu M jak Miłość!

Małgorzata Kożuchowska kiedyś
Jak zmieniła się Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska wcielała się w postać Hanki Mostowiak. Aktorka postanowiła definitywnie pożegnać się z serialem i ginęła wjeżdżając w kartony.

Kacper Kuszewski kiedyś
Jak zmienił się Kacper Kuszewski?

Kacper Kuszewski przez wiele tal grał Marka Mostowiaka, męża Hanki. Jeszcze kilka lat po śmierci serialowej żony grał w serialu, ale również postanowił odejść i obecnie nie widzimy go na ekranie M jak Miłość

Katarzyna Cichopek kiedyś
Jak zmieniła sie Kasia Cichopek?

Katarzyna Cichopek wciąż gra w serialu i widzowie uwielbiają jej postać. Jest żoną Piotrka Zduńskiego i w serialu małżeństwo doczekało się czworga dzieci.

Anna Mucha kiedyś
Jak zmieniła się Anna Mucha?

Anna Mucha pojawiała się w serialu z przerwami, ale obecnie widzowie mogą ją regularnie oglądać na ekranie. Wciela się w rolę Madzi, partnerki Andrzeja Budzyńskiego

Krystian Domagała kiedyś
Jak zmienił się Krystian Domagała?

Krystian Domagała to młody aktor, który pojawił się w serialu jako małe dziecko Hanki i Marka Mostowiaków. Do dzisiejszego dnia występuje w serialu i fani widzą jak na przełomie tych wielu lat, z chłopca stał się prawdziwym mężczyzną.

Julia Wróblewska kiedyś
Jak zmieniła sie Julia Wróblewska?

Julia Wróblewska również pojawiła się na planie produkcji jako małe dziecko. Wciela się w postać Zosi. Dziś to już prawdziwa kobieta.

Zachęcamy do oglądania jubileuszowego odcinka już dziś o 20.55. Myślicie, że serial będzie pojawiał się na ekranach przez kolejnych 19 lat?

źródło: YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz