Połącz się z nami

Jaką dietę stosuje Young Leosia? Musicie to zobaczyć!

Young Leosia

Zdrowie i dieta

Jaką dietę stosuje Young Leosia? Musicie to zobaczyć!

Young Leosia to młoda raperka, która w ostatnim czasie szturmem podbija listy przebojów. Bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych artystek wśród młodego pokolenia. Gwiazda ze swoimi odbiorcami podzieliła się sekretem, jak dba o siebie. Koniecznie sprawdźcie, jaka dietę stosuje Young Leosia!

Kim jest Young Leosia?

Leosia, a tak naprawdę Sara Sudoł ma dopiero 23 lata, a już udało jej się zaistnieć w dość zamkniętej branży muzycznej. Za największe hity Leosi na pewno należy uznać utwory Szklanki, Jungle Girl oraz Baila Ella.

Okazuje się, że gwiazda często towarzyszy Żabsonowi podczas jego koncertów w całym kraju. Raper jest jednym z powodów, dlaczego w tak szybkim czasie o Leosi zrobiło się naprawdę głośno. Oprócz tego, 23-latka występowała jako DJ-ka w klubach.

Liczba fanów młodej artystki potwierdza, jak szybko mimo młodego wieku udało jej się odnieść duży sukces!

Zobacz także: Kim jest Young Leosia?

Jak Young Leosia dba o siebie?

Nietrudno zauważyć, że raperka może pochwalić się naprawdę promienną, nieskazitelną cerą. Rzuca się w oczy za każdym razem, kiedy gwiazda zdecyduje się pokazać bez makijażu. Na swoich koncie na Instagramie, gwiazda zdradziła, w jaki sposób dba o siebie.

Okazuje się, że Sara Sudoł ma sprawdzony sposób na świetlistą cerę, który praktykuje od kilku lat. To nic innego, jak konkretny sposób odżywiania się. Raperka wyznała, że nie jada mięsa, a fakt ten zmusił ją do spożywania większej ilości warzyw.

Young Leosia dieta
Dieta Young Leosi

Zdaniem Leosi to właśnie wegetarianizm przyczynił się nie tylko, do nienagannej cery, ale także zgrabnej figury i wiecznej młodości. Mimo to, pamięta, aby dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych.

Dieta Young Leosi
Sekret Young Leosi na promienną cerę i zgrabna figurę

Autorka popularnych Szklanek za pośrednictwem swoich socialm mediów zachęca innych, aby podjęli wyzwania i choć przez tydzień wypróbowali dietę, którą sama praktykuje.

Myślicie, że dieta jaką stosuje Young Leosia faktycznie jest sekretem jej wyglądu?

Źródłó: Instagram Young Leosi

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry