Połącz się z nami

Jaką mamą jest Basia Kurdej-Szatan? Szczere wyznanie aktorki!

Jaką mamą jest Basia

Z życia gwiazd

Jaką mamą jest Basia Kurdej-Szatan? Szczere wyznanie aktorki!

Jaką mamą jest Basia Kurdej-Szatan? Aktorka już niebawem po raz drugi zostanie mamą! W szczerej rozmowie wyznała jaką jest osobą.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku w Opolu. Jest polską aktorką telewizyjną, teatralną, filmową i prezenterką telewizyjną. Swoją największą karierę rozpoczęła po wystąpieniu w serii reklam sieci komórkowej Play. Ponadto grała w serialu „M jak miłość” oraz prowadziła programy rozrywkowe jak i różnego rodzaju wydarzenia medialne. W 2011 roku wyszła za mąż za Rafała Szatana. Wspólnie wychowują córkę Hanię, która urodziła się w 2012 roku. Dokładnie 3 maja aktorka potwierdziła informację, że spodziewa się drugiego dziecka. Co ciekawe była wówczas już w 5. miesiącu ciąży.

Plotki o ciąży Basi pojawiły już kilka miesięcy temu. Największe przypuszczenia na ten temat miały miejsce zaraz po rozdaniu nagród Telekamery 2020. Wówczas zwrócili uwagę na nietypowy krój sukienki aktorki, który mógł sugerować chęć ukrycia ciążowego brzuszka. Aktorka na początku maja potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Jaką mamą jest Basia Kurdej-Szatan?

Już niebawem Basia i Rafał po raz drugi zostaną rodzicami. Aktorka w rozmowie z Party została zapytana jaką jest mamą. Basia odpowiedziała, że jest bardzo kochająca, opiekuńcza, ale też dająca trochę wolności. Ponadto wspomniała, że pragnie Hani przekazać wartości, które sama wyznaje. Aktorka marzy, aby jej córka wyrosła na osobę, która zna swoją wartość, czuje się bezpiecznie i wie, że zawsze może liczyć na swoich rodziców.

W trakcie rozmowy Basi z reporterką wtrącił się również Rafał Szatan, który zdradził, że Hania to zdecydowanie córeczka tatusia.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry