Jakich kosmetyków do włosów używa Marcelina Zawadzka?

25 lutego 2020
Przez: : K.M.

Jakich kosmetyków do włosów używa Marcelina Zawadzka? Celebrytka niedawno pochwaliła się swoimi kosmetykami do codziennej pielęgnacji. Na pewno znacie tę markę!

Marcelina Zawadzka to bez dwóch zdań IKONA STYLU. Jej stylizację zawsze są idealnie trafione, co potwierdzają setki komentarzy. Widać, że Marcelina ma idealne wyczucie stylu i jest na bieżąco z trendami, jakie panują w świecie mody, a potwierdzeniem tego jest nagroda, którą otrzymała w 2017 roku od Fashion Magazine w kategorii „najlepiej ubrana kobieta mediów”. Najwięcej zdjęć gwiazdy możemy znaleźć na portalu Instagram. Fani uwielbiają konto Marceliny, ponieważ mogą zobaczyć Jej „życie zza kulis”. Liczba followers’ów Jej konta przekroczyła PÓŁ MILIONA, co pokazuje, że profil dziennikarki należy do jednego z najbardziej popularnych.

Marcelina słynie nie tylko z idealnego wyczucia stylu. Promuje ona naturalność i podkreślanie piękna, które każda z kobiet ma w sobie! Gwiazda na co dzień wybiera delikatny, świetlisty look. Do makijażu wybiera lekki podkład wyrównujący cerę, bronzer do wykonturowania twarzy, a na skronie i powieki nakłada rozświetlacz. Do wykończenia wybiera matową pomadkę do ust i podkręcającego tuszu do rzęs! I gotowe!

Jednak do wykonania perfekcyjnego manicure Marcelina wybiera produkty od polskiego producenta „Kabos”. Firma na rynku obecna jest już od 10 lat. Kosmetyki marki „Kabos” to najmniej uczulające produkty tego typu na rynku. W sklepie znajdziemy nie tylko lakiery hybrydowe czy tradycyjne, w ofercie posiadają również: kosmetyki do pielęgnacji, balsamy do ciała, maseczki z alg, peelingi oraz sole do kąpieli.

Jakich kosmetyków do włosów używa Marcelina Zawadzka?

Marcelina pochwaliła się niedawno swoim fanom, jakich kosmetyków używa do włosów. Postawiła na popularne kosmetyki TRES-emme, a dokładnie lakier do włosów blond. Lakier doskonale nawilża, odbudowuje i odżywia włosy. Profesjonalna marka TRES-emme tworzy produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów, które swoją jakością nie ustępują kosmetykom stosowanych w salonach. A co najważniejsze są dużo tańsze od nich!

A Wy macie już w swojej kosmetyczce produkty marki TRES-emme?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej