Połącz się z nami

Jakie imię wybierze dla dziecka Basia Kurdej-Szatan? „Zaraz będzie, że zgapiam”

jakie imie wybrała basia

Z życia gwiazd

Jakie imię wybierze dla dziecka Basia Kurdej-Szatan? „Zaraz będzie, że zgapiam”

Jak donoszą media, Basia i jej mąż zdecydowali się na tradycyjne polskie imię dla maleństwa, które już niebawem pojawi się na świecie. Jakie imię wybierze dla dziecka Basia Kurdej-Szatan?

Chociaż Barbara pilnie strzeże informacji o płci oraz imieniu dla swojego kolejnego dziecka, do mediów wycięły kolejne informacje.

Na początku maja polski show-biznes obiegła elektryzująca informacja o ciąży Basi Kurdej-Szatan. Aktorka i jej maż Rafał przez wiele tygodni ukrywali fakt, że spodziewają się dziecka. Jako pierwszy szczęśliwą informację przekazał jeden z magazynów, a wkrótce po tym sama Barbara opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widoczny był sporych rozmiarów ciążowy brzuszek.

Chociaż od czasu ogłoszenia, że rodzina Basi i Rafała się powiększy, ciężarna aktorka chętnie publikowała zdjęcia, na których chwaliła się ciążowymi krągłościami, dotychczas nie chciała jednak zdradzić, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę, ani jakie imię wybrała razem z mężem na kolejnej pociechy.

View this post on Instagram

🙂 #kopie ! #📸 @damian_hornet

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Jakie imię wybierze dla swojego dziecka Basia Kurdej-Szatan?

Chociaż sama aktorka nie zdradziła płci maleństwa, od pewnego czasu krążą pogłoski, że Kurdej-Szatan urodzi chłopczyka. Kilka dni temu Basia udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że od dawna mają już wybrane imię dla dziecka i dodała, że ostatnimi czasy imię to jest coraz bardziej modne.

„Już się zdecydowaliśmy i nie potrafimy inaczej mówić do tego dzidziusia, który jest u mnie w brzuszku. Nagle się okazało, że wszyscy tak nazywają swoje dziecko. I pomyślałam: „No nie”. Albo zaraz będzie, że zgapiam, albo że nie mamy pomysłu. Były lata, że były Zosia, Marysie, Franki, Antosie i takie imiona, a teraz będzie rok innego imienia” – powiedziała Jastrząb Post

Po tych słowach Basi wielu fanów sugerowało, że może chodzić o modne ostatnio wśród gwiazd imię – Henryk. Tak właśnie nazwali swojego synka Majdanowie, Kasia Zielińska czy Borys Szyc. Jak informuje Pudelek, Basia i Rafał faktycznie zdecydowali się nazwać synka imieniem Henryk.

Większość domyślała się, że może chodzić o imię, jakie synkowi nadali Majdanowie – Henryk. I to prawda”- zdradza informator Pudelka

Jak dotąd Kurdej-Szatan nie odniosła się do tych doniesień. Myślicie, że informacje te okażą się prawdziwe i na świecie już niebawem pojawi się Henryk Szatan?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry