Jakiej płci dziecko urodzi Agnieszka Kaczorowska? Aktorka zdradziła, że na świat przyjdzie…

29 marca 2021
Przez: : M.S.

Aktorka jest w drugiej ciąży i już niebawem na świecie pojawi się jej kolejny potomek. Kilka dni temu Agnieszka dowiedziała się czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Teraz na łamach Party, Kaczorowska zdradziła płeć drugiego dziecka!

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży!

W drugiej połowie stycznia, rozmowie z Party Agnieszka Kaczorowska poinformowała o tym, że jest w ciąży. Aktorka podzieliła się szczęśliwą nowina w drugim trymestrze.

„Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie . Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa” – wyznała na łamach Party.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska urodzi drugie dziecko!

Aktorka wyznała, że drugą ciążę znosi zupełnie inaczej niż pierwszą. Przyznała, że na początku miała spore nudności, a przez pierwsze tygodnia przesypiała kilkanaście godzin w ciągu doby. Agnieszka zdradziła również termin porodu, co ciekawe, jest szansa, że druga pociecha aktorki przyjdzie na świat, w tym samym terminie, co jej poerwsza cóeczka Emilka, czyli 26 lipca:

„Dziecko urodzi się w lecie, tak samo jak Emilka, mam nadzieję, że nie w ten sam dzień. (…) Chciałabym jednak, aby dzieci miały w inny dzień urodziny, bo każde dziecko chce mieć taki swój dzień. Więcej fajniej by było, żeby to nie był 26 lipca, no ale zobaczymy”

Sesja ciążowa Agnieszki Kaczorowskiej
Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży – sesja ciążowa

Od chwili ogłoszenia swojego stanu błogosławionego Kaczorowska chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami, na których dumnie pozuje pokazując swoje ciążowe krągłości. Ponadto od pewnego czasu, aktorka ponownie prowadzi swój cykl na YouTubie Będą mamą oraz również organizuje na swoim Instagramie live, podczas których wraz z trenerami pokazuje ćwiczenia dla ciężarnych.

Kilka dni temu, Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie, że jest po badaniu połówkowym i już wie, jakiej płci dziecko urodzi. Jednak aktorka nie od razu pochwaliła się tą wiadomością ze swoimi obserwatorami. Aktorka zachęciła swoich fanów do zgadywania, czy urodzi chłopa czy dziewczynkę.

Kaczorowska zdradziła płeć dziecka!

Teraz już wszystko wiadomo! Na łamach Party, Kaczorowska zdradziła płeć swojego drugiego dziecka. Jak się okazuje Agnieszka i Maciej po raz drugi zostaną rodzicami dziewczynki. Aktorka wyznała bowiem, że w lipcu na świat przyjdzie ich kolejna córeczka:

“Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę! Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia”

Spodziewaliście, że Agnieszka urodzi drugą córeczkę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej