Połącz się z nami

Jakub Bzdawka: [wiek, Mister, Julia Wieniawa, Instagram]

Opisy gwiazd

Jakub Bzdawka: [wiek, Mister, Julia Wieniawa, Instagram]

Jakub Bzdawka to prawdopodobnie nowy partner Julii Wieniawy, aktorki, która obecnie cieszy się dużą popularnością. Jak się okazuje, chłopak również nie jest anonimowa postacią w polskim show biznesie. Dowiedzmy się więcej na jego temat!

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@bzdawka_jakub)

Jakub Bzdawka: wiek

Ten przystojny mężczyzna, którym coraz bardziej zaczynają interesować się zarówno media, jak i internauci ma 28 lat. Na świat przyszedł w Świeciu. W jego życiu nie ma czasu na nudę. Oprócz tego, że jest przedstawicielem handlowym i sędzią piłkarskim, stawia pierwsze kroki w aktorstwie, a także modelingu. Przez kilka lat trenował piłkę nożną, jednakże kontuzja uniemożliwiła mu dalsza karierę. Co więcej, często udziela się charytatywnie, co sprawia mu wielką satysfakcję.

Jakub Bzdawka: Mister

Swoich sił próbował w konkursie na Mistera Polski. Chłopak doszedł nawet do finału. Niewątpliwie, przykładał się do tych zawodów i ciężko pracował nad swoją sylwetką oraz wyglądem. Ponadto, na swoim koncie ma już współprace z takimi markami jak Lee, Wrangler i Lotos. W reklamie telewizyjnej, tej ostatniej współpracował nawet z najlepszymi piłkarzami reprezentacji Polski. Wyznaje, że było to dla niego dotychczas jedno z najlepszych przeżyć.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Bzdawka i Julia Wieniawa

Ostatnio został przyłapany wspólnym spędzaniu czasu z jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Model i Julia Wieniawa podobno udali się na randkę do kasyna. Mimo to, że po tym, jak rozstała się z Baronem i chciała skupić się na sobie, ostatecznie zdecydowała dać szansę kolejnemu mężczyźnie. Czy ich związek przetrwa dłużej i spędzą ze sobą resztę życia? Niewątpliwie, razem będą prezentować się naprawdę dobrze!

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Bzdawka: Instagram

Chłopak prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @bzdawka_jakub. Aktualnie obserwuje go niespełna 10 tysięcy użytkowników, ale pewnym jest, że jeśli jego znajomość z Wieniawą się rozwinie, liczba ta znacznie wzrośnie. Wśród zdjęć, jakie dodaje znajdziemy wiele fotografii z sesji fotograficznych, a także eventów medialnych, w których bierze udział.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry