Jakub Bzdawka: [wiek, Mister, Hotel Paradise, Julia Wieniawa, Instagram]

10 października 2019
Przez: : KS

Jakub Bzdawka nie tylko brał udział w konkursach piękności panów, ale również został uczestnikiem 4. edycji programu Hotel Paradise. Dowiedzmy się więcej na jego temat!

Jakub Bzdawka: wiek

Ten przystojny mężczyzna, którym coraz bardziej zaczynają interesować się zarówno media, jak i internauci ma 30 lat. Na świat przyszedł w Świeciu. W jego życiu nie ma czasu na nudę. Oprócz tego, że był przedstawicielem handlowym i sędzią piłkarskim, stawia pierwsze kroki w aktorstwie, a także modelingu. Przez kilka lat trenował piłkę nożną, jednakże kontuzja uniemożliwiła mu dalsza karierę. Co więcej, często udziela się charytatywnie, co sprawia mu wielką satysfakcję.

Jakub Bzdawka: Mister

Swoich sił próbował w konkursie na Mistera Polski. Chłopak doszedł nawet do finału. Niewątpliwie, przykładał się do tych zawodów i ciężko pracował nad swoją sylwetką oraz wyglądem. Ponadto, na swoim koncie ma już współprace z takimi markami jak Lee, Wrangler i Lotos. W reklamie telewizyjnej, tej ostatniej współpracował nawet z najlepszymi piłkarzami reprezentacji Polski. Wyznaje, że było to dla niego dotychczas jedno z najlepszych przeżyć.

Jakub Bzdawka
Jakub Bzdawka podczas Mister Polski 2019.

Jakub Bzdawka: Hotel Paradise 4

30-latek będzie jednym z uczestników 4. edycji popularnego reality-show Hotel Paradise. Przystojniak w zaznibarskim hotelu będzie walczył o główną nagrodę, którą w tym programie jest 100 tysięcy złotych. Być może również w Hotelu Paradise znajdzie swoją drugą połówkę. Dodajmy, że Kubę zobaczymy już w pierwszym odcinku, który zostanie wyemitowany 30 sierpnia 2021 roku o godzinie 20.30 w TVN 7.

Jakub Bzdawka i Julia Wieniawa

Jakiś już czas temu Kuba został przyłapany na wspólnym spędzaniu czasu z jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Model i Julia Wieniawa podobno udali się na randkę do kasyna. Choć na temat tej dwójki było swojego czasu głośno w mediach, to jak już wiadomo były to jedynie plotki. Zarówno Kuba, jak i Julia stanowczo zaznaczyli, że nic ich nie łączy i są po prostu znajomymi.

Zobacz także: Kuba skomentował domniemany romans z Julią Wieniawą.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Jakub Bzdawka: Instagram

Chłopak prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @bzdawka_jakub_hotelparadise4. Aktualnie obserwuje go niespełna 10 tysięcy użytkowników, ale pewnym jest, że po programie Hotel Paradise liczba ta znacznie wzrośnie. Wśród zdjęć, jakie dodaje znajdziemy wiele fotografii z sesji fotograficznych, a także eventów medialnych, w których bierze udział.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej