Jakub Feliński: [wiek, Gogglebox, dziewczyna, Instagram]

21 maja 2020
Przez: : KS

Jakub Feliński to jedna trzecia grupy trzech zabawnych młodych mężczyzn, których telewidzowie pokochali za udział w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Ich poczucie humoru jest bardzo zaraźliwe, a docinki, których sobie nie szczędzą, dodają im uroku. Kim jest Felek z Gogglebox?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Felek #gogglebox (@_felek_official_)

Jakub Feliński: wiek

Kuba Feliński pochodzi z Białegostoku, jednakże po ukończeniu liceum ogólnokształcącego na studia udał się do Warszawy. Co ciekawe, przeprowadził się tam razem z kolegą z programu – Konradem Mariańskim. Mężczyzna przyznaje, że nie jest typem osoby, na której kamery nie robią większego znaczenia. W jednym z wywiadów wyjawił, że zanim w programie zaczął zachowywać się naturalnie, musiało minąć trochę czasu.

Jakub Feliński: Gogglebox. Przed telewizorem

Sympatyczni przyjaciele opowiedzieli, jak wyglądały ich początki w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Mianowicie, na pomysł wysłania zgłoszenia wpadł Krzysiek Ufnal. Chociaż na początku trudno było im uwierzyć, że przeszli do kolejnego etapu castingu, nie kryli radości. Jak łatwo się domyślić, szybko zyskali sympatię telewidzów, ale także innych uczestników programu. Swoją przygodę z produkcją zaczęli od 8. sezonu i nic nie wskazuje na to, że miałoby ich zabraknąć w następnych.

Zobacz także: Kim jest Maniek z Gogglebox?

Jakub Feliński: dziewczyna

Podczas odcinków Gogglebox. Przed telewizorem, często można napotkać docinki kolegów w stronę Felka, spowodowane faktem, że nie najlepiej układa mu się w uczuciowej sferze życia. Konrad i Krzysiek wpadli na pomysł, aby napisać książkę, w której zawrą rady przydatne dla singli, którzy chcą zmienić swój status związku. Mimo, że początkowo mówili tak jedynie w formie żartów, powstały Bękarty amorów. Tam tak samo, jak w ich towarzystwie przed telewizorem, nie brakuje żartów i poczucia humoru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jakub Feliński: Instagram

Felek swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @_felek_official_. Jego aktywność na chwilę obecną śledzi już prawie 90 tys. użytkowników. Oczywiście znajdziemy tam zdjęcia z przyjaciółmi z programu, ale także wiele innych fotografii.

źródło: Instagram Felka z Gogglebox

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej