Połącz się z nami

Jakub Kucner zakończył związek? Rozstanie zamiast ślubu!

Z życia gwiazd

Jakub Kucner zakończył związek? Rozstanie zamiast ślubu!

Jakub Kucner zakończył związek z Karoliną Zagozdon! Niestety, ale nie doczekamy się ani zaręczyn, ani ślubu! Para zdecydowała się zakończyć swoją relację. Dlaczego do tego doszło?

Jakub Kucner związek

Mister Polski 2017 na swojej drodze spotkał piękną Karolinę Zagozdon. Od razu bardzo szybko przypadli sobie do gustu. Kobieta oczarowała go zarówno swoim pięknym wyglądem, jak również dobrym sercem. Oboje bardzo chętnie pomagali potrzebującym w Afryce. Co więcej, nawet wspólnie założyli fundację Power Changers!

Fundacja Power Changers

Para bardzo chętnie się dzieliła swoimi działaniami na Instagramie swoimi działaniami na rzecz potrzebujących dzieci z Afryki. Mieli nadzieję, że zdjęcia i relacje zachęcą również innych do pomocy. Bardzo często podkreślali również, że sprawia im to radość oraz, że są ze sobą naprawdę szczęsliwi. Co zatem się stało, że Jakub Kucner zakończył związek?

Karolina Zagozdon partner

Jak w każdym związku, oprócz radosnych dni, bywały też te gorsze, które przynosiły ze sobą kłótnie. W głównej mierze wynikały one z tego, że partnerka Mistera Polski 2017 wolała unikać show-biznesu. Na pierwszą medialną imprezę zgodziła się iść w towarzystwie swojego partnera dopiero 9 miesięcy od początku związku! Nie potrafiła także zrozumieć, dlaczego jej mężczyzna tyle czasu spędza na czerwonych dywanach.

Jakub Kucner zakończył związek

Mimo kłótni, para umiała dojść do kompromisu. Wspólne założenie, że z miłości dobrze się cieszyć i doceniać to, co się ma, pozwalało przetrwać największe burze. Mister Polski 2017 przyznał, że w związku pojawił się kryzys. Poskutkował on tym, że jego kobieta pojechała sama na wakacje! Mimo wszystko, sytuacja została opanowana i para się nie rozstała. Jednak zakochani natrafili na kolejne przeszkody, które doprowadziły właśnie do zakończenia relacji. Jakub Kucner w rozmowie z Twoim Imperium powiedział:

Tak, zrobiliśmy sobie przerwę na razie i zobaczymy jak to się ułoży

Model zaznaczył, że wciąż utrzymuje kontakt z Karoliną. Co więcej, właśnie są w trakcie organizowania zbiórki z darami dla afrykańskich dzieci. Jak myślicie, czy para trzetrwa kryzys czy to jednak będzie definitywny koniec związku?

źródła zdjęć: Instagram

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry