Jakub Rzeźniczak wziął ślub! Zobaczcie, jak wyglądała jego żona Paulina Nowicka

29 listopada 2022
Przez: : W.M.

Jakub Rzeźniczak po rozstaniu z Magdaleną Stępień związał się z nową partnerką. Związek piłkarza i Pauliny Nowickiej kwitł już od wielu miesięcy. Teraz para postanowiła scementować swoją relację. Rzeźniczak wziął ślub!

Nie da się ukryć, że życie prywatne Jakuba Rzeźniczaka od lat jest na świeczniku. Media wciąż rozpisują się o barwnych życiu uczuciowym piłkarza. Były mąż Edyty Zając jeszcze do niedawna spotykał się z Magdaleną Stępień. Gdy para spodziewała się dziecka, Magdalena Stępień będąc w zaawansowanej ciąży, poinformowała, że ich związek nie przetrwał. Niestety syn byłej pary Oliwier zmarł kilka miesięcy temu.

Po rozstaniu z Magdaleną Stępień Rzeźniczka związał się z Pauliną Nowicką. W styczniu tego roku piłkarz oświadczył się swojej partnerce podczas wspólnej podróży do Nowego Jorku.

Rzeźniczak wziął ślub

Jakub Rzeźniczak stara się aktywnie prowadzić swoje konto na Instagramie, na którym publikuje coraz to nowsze zdjęcia. To właśnie dzięki mediom społecznościowych fani piłkarza dowiedzieli się, że jest już po ślubie.

Okazuje się, że Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka, którzy od pewnego czasu przebywają na wakacjach w Miami, udali się tam nie tylko w celach urlopowych. Para postanowiła wziąć ślub za oceanem.

„Mr&Mrs Rzeźniczak ❤️🧩” – podpisał zdjęcia

Pod postem Rzeźniczaka, na którym chwali się zdjęciem ze ślubu ze swoją nową żoną, pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, ale pojawiły się także komentarze, w których internauci wyrażali swoje zniesmaczenie.

Jakub Rzeźniczak udostępnił także na swoim InstaStory kilka ujęć z ceremonii. Okazuje się, że para przysięgła sobie miłość na plaży Crandon Beach w Key Biscayne na Florydzie.

Jakub Rzeźniczak jest już po ślubie, fot Instagram
Jakub Rzeźniczak jest już po ślubie, fot Instagram

Gratulujemy.

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej