Jakub Rzeźniczak znalazł nowy obiekt westchnień! Kim jest nowa dziewczyna piłkarza?

20 lipca 2021
Przez: : M.J

Magdalena Stępień 16 lipca poinformowała o narodzinach swojego syna Oliwiera. Tym samym Jakub Rzeźniczak po raz drugi został ojcem. Piłkarz postanowił zostawić jeszcze przed porodem swoją ciężarną partnerkę. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia z nową dziewczyną piłkarza. Wszystko wskazuje na to, że serce 34-latka ponownie jest zajęte.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

Na temat Jakuba Rzeźniczaka w mediach co jakiś czas robi się głośno. Piłkarz, który swojego czasu był mężem modelki Edyty Zając związał się z Magdaleną Stępień. W międzyczasie doczekał się swojej pierwszej pociechy. W mediach niejednokrotnie można było przeczytać, że to właśnie kochanka piłkarza była powodem rozpadu jego małżeństwa. Choć wszystko wskazywało na to, że Rzeźniczak w końcu znalazł swoją drugą połówkę i to właśnie z Magdaleną Stępień ułoży sobie życie, to tak się nie stało.

Niedługo przed porodem Magdalena powróciła na swój profil na Instagramie i wówczas wyznała, że rozstała się z ojcem swojego nienarodzonego jeszcze synka. 16 lipca poinformowała, że mały Oliwier jest już na świecie, a niedługo później zdjęciem z synem w sieci podzielił się piłkarz.

Zobacz także: Magdalena Stępień potwierdza rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem

Jakub Rzeźniczak został ojcem.
Jakub Rzeźniczak odwiedził syna w szpitalu.

Jednak to nie koniec rewelacji w życiu 34-latka. Jak donosi jeden z portali, Rzeźniczak znalazł już kolejny obiekt westchnień.

Dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka

Informator portalu Pudelek spotkał Jakuba Rzeźniczaka w jednej z restauracji z nową partnerką. Para nie szczędziła sobie czułości cały czas trzymając się za ręce. Powyższy portal otrzymał zdjęcia od swoich czytelników, na których wyraźnie widać, że piłkarz nie traci czasu. Jak na ten moment nie wiadomo, kim jest kobieta, która dała się uwieść Jakubowi.

“W niedzielę około godziny 18:00, w grill barze w Drobinie, siedzieli wraz z pieskiem i spożywali posiłek. Na stoliku obecny był również alkohol. Przytulali się i namiętnie całowali. Trzymali się za rękę pod stołem. Potem oddalili się przytuleni do zaparkowanego nieopodal mercedesa klasy G i odjechali w kierunku Płocka”– czytamy na Pudelku.

Nie da się ukryć, że dla świeżo upieczonej mamy jest to trudny czas. Jednak jak sama wyznała w jednym z ostatnich postów, jej synek dodaje jej siły.

“Pokazałeś mi jak silna jestem ♥️🥺”

Wpis Magdaleny Stępień
Wpis Magdaleny Stępień.
Syn Magdaleny Stępień
Oliwier przyszedł na świat 16 lipca 2021 roku.

Źródło: Pudelek / Instagram Jakuba Rzeźniczaka / Magdaleny Stępień

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej