Jakub z „Rolnik szuka żony” zdobył się na szczere wyznanie! Nadal łączy go coś z Anią?

20 grudnia 2020
Przez: : M.J

Jakub z „Rolnik szuka żony” zdobył się na szczere wyznanie, odpowiadając na pytania internautów. Jeden z najbardziej lubianych rolników dołączył do transmisji na żywo w mediach społecznościowych Adriana i Ilony, którzy ją zorganizowali! Czy mężczyznę nadal łączy coś z Anią? A może jest już w nowym związku? Zobaczcie!

“Rolnik szuka żony” to jeden z tych formatów Telewizji Polskiej, który spotkał się z ogromnym uznaniem wśród telewidzów. Program doczekał się już siedmiu edycji, a fani z ciekawością śledzą losy rolników i rolniczek, którzy szukają swojej drugiej połówki. W przedostatniej edycji mieliśmy okazję poznać Jakuba i Anię, którzy zauroczyli się w sobie i nawet kontynuowali swoją znajomość poza kamerami.

Nie da się ukryć, że wielu widzów trzymało za nich kciuki, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu. Każdy z nich poszedł w swoją stronę i ułożył sobie życie u boku innych partnerów. Niemniej jednak związek Adriana i Ilony nadal trwa, o czym ostatnio oni sami poinformowali swoich fanów na Instagramie. Po tym, jak zaczęły się pojawiać pogłoski o ich rozstaniu, postanowili wszystko wyjaśnić i jak się okazuje, nie ma mowy o końcu ich miłości, a wręcz przeciwnie.

To właśnie podczas ich transmisji na żywo dołączył Jakub, który zwięźle, ale na temat odpowiedział na pytania zadane przez internautów. Czy rolnik jest zakochany? Na pewno w jego życiu ostatnio się wiele zmieniło! Zobaczcie!

Jakub z „Rolnik szuka żony” zdobył się na szczere wyznanie!

Choć już jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że Kuba zakończył swój kolejny związek, to internauci postanowili to potwierdzić. Zapytali mężczyznę, czy jest w związku? Jak się okazuje, rolnik ponownie jest singlem, a w jego życiu nie ma żadnej kobiety:

„Jesteś w związku? Nie. Czy miłość kwitnie? Nie.”– krótko odpowiedział.

Jak również zaznaczył jakiś czas temu na swoim profilu, choć w jego życiu pojawiła się swojego czasu inna kobieta, która napisała do niego list, to nie zapewniła mu troski i spokoju. To właśnie tego teraz najbardziej potrzebuje i na te rzeczy zwraca uwagę u kobiet. Okazuje się również, że Ania, która zdobyła serce rolnika, ponownie jest zakochana i niestety nie mamy dobrych informacji dla fanów tej dwójki. Wszystko wskazuje na to, że nie ma szans na wielki come-back!

Jakub z „Rolnik szuka
Źródło: https://www.instagram.com/rolnikszukazonytvp/

Myślicie, że Jakub w końcu znajdzie kobietę, u boku której będzie mógł układać sobie życie? My mu tego życzymy i trzymamy kciuki!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej