Połącz się z nami

James Bond: znamy tytuł najnowszej części. Kto będzie jego dziewczyną?

News

James Bond: znamy tytuł najnowszej części. Kto będzie jego dziewczyną?

W sieci pojawił się właśnie oficjalny tytuł najnowszej części przygód słynnego Agenta 007. W rolę Jamesa Bonda kolejny raz wcieli się Daniel Craig. Dodatkowo, co może zasmucić niejednego fana, będzie to niestety ostatnia część. James Bond – kto zagra jego dziewczynę?

James Bond 2020 tytuł

W sieci pojawił się właśnie oficjalny tytuł najnowszej części: No Time To Die. Wiele osób, które czekają z niecierpliwością na kolejne przygody, zakłada że agent może w tej części zginąć. Jednak patrząc na tytuł, zostawia on wiele do myślenia. Póki co, nie zdradzono większych szczegółów co do produkcji, jednak czekamy z niecierpliwością na pierwsze znaki.

Zapewne jesteście ciekawi, kiedy premiera No Time To Die? W związku z ujawnieniem tytułu produkcji, za pośrednictwem Instagrama dowiedzieliśmy się również kiedy premiera. Już 3 kwietnia 2020 roku film zobaczymy w UK oraz w Europie, natomiast 8 kwietnia w USA. Przygotowano również specjalną grafikę, którą możecie zobaczyć poniżej.

Reżyserem jest Cary Fukunaga, którego możecie znać między innymi z serialu Maniac, o którym było ostatnimi czasy bardzo głośno. Zanim wybrano właśnie jego, Danny Boyle miał kontynuować pracę nad nową częścią, jednak zrezygnował z tej posady. Tłumaczył to różnicą zdań. W związku z tym, współpraca dobiegła końca. Jesteśmy ciekawi jakich emocji dostarczy nam ostatnia część.

Dziewczyna Bonda – kto ją zagra?

Niestety nie podano jeszcze oficjalnych informacji, jaka kobieta pojawi się u boku Jamesa Bonda. Jednak w sieci krążą plotki, że może nią być Lashana Lynch. Aktorka, która zagrała między innymi w Kapitanie Marvelu.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry