Połącz się z nami

Jan Bednarek: [wiek, kariera, klub, dziewczyna, Instagram]

Opisy gwiazd

Jan Bednarek: [wiek, kariera, klub, dziewczyna, Instagram]

Jan Bednarek to reprezentant Polski w piłkę nożną, który cieszy się dużą popularnością nie tylko w kraju, ale również zagranicą. Wygląda na to, że jego kariera nabiera tempa, a życie prywatne układa się według planu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Jan Bednarek: wiek

Sportowiec ma 23 lata, urodził się 12 kwietnia 1996 roku. Pochodzi z Słupcy. Na boisku najlepiej odnajduje się na pozycji obrońcy. Okazuje się, że jego brat również jest piłkarzem i gra jako bramkarz. Bednarka uznano za odkrycie roku 2016 w kategorii piłki nożnej, a to niewątpliwie wielki wyróżnienie.

Jan Bednarek: klub

Karierę zaczynał w Klubie Sportowym Sokół Kleczew. Następnie, mimo, że miał ofertę z Lecha Poznań, zdecydował się na transfer do MSP Szamotuły. Ostatecznie trafił tam w 2012 roku. Jeden sezon spędził w Górniku Łęcznej, a po powrocie i kolejnym roku gry w Poznaniu udał się na testy do ligi angielskiej. W 2017 roku podpisał kontrakt z Southampton, który obowiązuje go przez pięć lat. Z meczu na mecz zyskuje coraz większa pewność siebie, co doceniają zarówno trenerzy, jak i kibice.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@janbednarek_)

Jan Bednarek: reprezentacja

Piłkarz w barwach narodowych rozegrał już 65 spotkań. Warto dodać, że część z nich miała miejsce w młodszych kategoriach. W 2018 roku, w meczu z Japonią na Mistrzostwach Świata, zdobył gola i wybrano go na najlepszego zawodnika meczu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@janbednarek_)

Jan Bednarek: dziewczyna

Prywatnie związany jest z Julią Nowak. Dziewczyna jest modelką, ale także zajmuje się projektowaniem biżuterii. Mimo, że poznali się przez Internet, szybko poczuli do siebie coś więcej. Julia przeprowadziła się razem z nim do Anglii, gdzie z mieszkają razem z ich psem, z którym często wspólnie pozują do zdjęć.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez  (@janbednarek_)

Jan Bednarek: Instagram

Jego profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @janbednarek_. Na chwilę obecną obserwuje go ponad 132 tysiące użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez (@janbednarek_)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry