Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zostaną rodzicami! Para potwierdziła radosną nowinę!

31 sierpnia 2019
Przez: : M.J

Już od jakiegoś czasu na portalach plotkarskich mogliśmy przeczytać, że ta dwójka młodych ludzi spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jednak oni nie zamierzali wtedy ogłaszać tej radosnej nowiny. Aż dotąd! Zobaczcie wpis przyszłej mamy!

Media od dłuższego już czasu donosiły, że piosenkarka i YouTuberka Sylwia Przybysz i jej partner Jan Dąbrowski spodziewają się dziecka. Oboje są jeszcze bardzo młodzi. Sylwia ma 21 lat natomiast jej partner 22. Jak się okazuje to, że zostaną rodzicami, nie jest przypadkowe. Sylwia wraz z Jankiem marzyli o powiększeniu rodziny i teraz ich marzenie się już niebawem spełni! Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zostaną rodzicami!

W środę 28 sierpnia odbył się baby-shower, na który zaprosili znajomych, przyjaciół, gwiazdy, dziennikarzy i najbliższą rodzinę. Lecz dopiero parę dni później tę radosną nowinę w swoich mediach społecznościowych ogłosiła przyszła młoda mama.

Pomimo tego, że pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się już jakiś czas temu. To dopiero teraz już oficjalnie wiadomo, że nie są to tylko plotki. Para YouTuberów za niedługo przywita na świecie swoje wymarzone dziecko, a wpis, który Sylwia zamieściła na swoim Instagramie naprawdę wiele wyjaśnia!

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zostaną rodzicami!

“Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️”.

Również na profilu przyszłego taty, pojawiło się zdjęcie USG i poruszający wpis, w którym Janek nie kryje wzruszenia, że za niedługo zostanie tatą!

Jak widzimy, pomimo tego, że obydwoje są naprawdę jeszcze bardzo młodzi, to są w pełni świadomi podjętej decyzji. Jak do tej pory pomimo tego, jak donoszą niektóre portale, że para zna już płeć swojego maluszka, to nie zdradzają tego mediom.

Życzymy dużo wytrwałości przyszłym młodym rodzicom!

Domyślaliście się, że plotki na temat ciąży Sylwii Przybysz faktycznie okażą się prawdą?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej