Połącz się z nami

Jan Holoubek: [wiek, kariera, żona, Paszporty Polityki, Instagram]

Opisy gwiazd

Jan Holoubek: [wiek, kariera, żona, Paszporty Polityki, Instagram]

Jan Holoubek to bez wątpienia jeden z najbardziej cenionych artystów filmowych w Polsce. Podczas swojej działalności artystycznej nie raz wykazał się znakomitym gustem i wyczuciem, co nie uszło uwagę zarówno widzów, jak i krytyków. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego życia zawodowego, ale także i prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Jan Holoubek: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Jan Holoubek urodził się 4 marca 1978 roku, a co za tym idzie, na chwilę obecną ma 42 lata. Pochodzi z Warszawy. Jego rodzicami są wybitni aktorzy Magdalena Zawadzka oraz Gustaw Holoubek. W 2001 roku ukończył studia na Wydziale Operatorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Od najmłodszych lat przejawiał zamiłowanie do filmów, a swoją pierwsza kamerę otrzymał już jako 11-latek.

Jan Holoubek: kariera

Mężczyzna jest nie tylko reżyserem, ale także scenarzystą i operatorem filmowym. Zdaniem wielu krytyków, to człowiek utalentowany bardzo wszechstronnie. Na swoim koncie ma także epizody aktorskie. Często współpracuje również przy tworzeniu reklam oraz realizacji Teatru Telewizji. Największe uznanie zdobył dzięki produkcjom ,,Świadek koronny’’ i ,,Podatek od miłości’’. Pozytywnym odbiorem widzów, cieszyły się także seriale, które reżyserował: ,,Rojst’’ oraz ,,Odwróceni. Ojcowie i córki’’.

Jan Holoubek: Paszporty Polityki

Coroczna gala Paszportów Polityki zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Tym razem, do zdobycia nagrody w kategorii film nominowano właśnie Holoubka za reżyserię filmu ,,25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy’’. Jeśli uda mu się wygrać, będzie to kolejny sukces, który dopisze do swojej kariery zawodowej.

Jan Holoubek: żona

Mężczyzna ma za sobą nieudane małżeństwo, które rozpadło się już jakiś czas temu. Aktualnie, jest związany z aktorką Magdaleną Różczką. Owocem ich związku są dwie córki. Para wychowuje również dziecko kobiety z pierwszego małżeństwa.

Jan Holoubek: Instagram

Artysta bardzo dba o swoją prywatność i niechętnie dzieli się nią z opinią publiczną. Jednakże, swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @jan_holoubek.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry