Jan Tatarowicz: [wiek, Ninja Warrior Polska, Instagram]

15 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Jan Tatarowicz to jeden z uczestników polskiej edycji programu Ninja Warrior Polska. Ten wysportowany zawodnik niejednokrotnie udowodnił, że żaden tor nie stanowi dla niego przeszkody i choć musiał przełknąć gorycz porażki w 8. sezonie programu, to wrócił ze zdwojoną siłą. Co wiemy na temat tego uzdolnionego 24-latka?

Jan Tatarowicz: wiek

Janek ma 24 lata i pochodzi z Milwina w gminie Luzino nieopodal Gdyni. Na co dzień jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Tatarowicz jest także trenerem personalnym i z pełnym zaangażowaniem oddaje się swojej pasji. 

Jan Tatarowicz: Ninja Warrior Polska

Program Ninja Warrior na antenie Polsatu cieszy się ogromną popularnością. Widzowie nie tylko śledzą wyczyny fizyczne uczestników, ale także zapoznają się z ich życiowymi historiami, które często są pełne wyzwań. Obecnie na naszych ekranach możemy oglądać dziewiątą edycję programu, a finał zbliża się wielkimi krokami (16.04.2024). 

ZOBACZ TAKŻE: Finał Ninja Warrior Polska przejdzie do historii! Wyciekło, kto wygrał!

Janek zajął pierwsze miejsce w 7. sezonie Ninja Warrior Polska zdobywając tytuł Last Man Standing, a do zdobycia upragnionej Góry Midoriyama zabrakło mu zaledwie pół sekundy. W 8. edycji nie wszystko poszło po jego myśli, gdyż popełnił kosztowny błąd na torze eliminacyjnym. Jak możemy przeczytać na jego profilu w social mediach, porażka jeszcze bardziej zmotywowała go do ciężkich treningów. 

“Stresuje się! Mam w głowie porażkę z 8. edycji. Nie chcę zawieść swoich ambicji i waszych oczekiwań. Czy poradzę sobie z presją”

Janek nie ukrywa, że porażka była dla niego cenną lekcją. 

“Byłem bardzo skupiony, porażka była dla mnie świetną lekcją ostrożności. Już po pierwszej przeszkodzie podczas pokonywania toru eliminacyjnego poczułem lekkość i całkowitą kontrolę, a także niesamowity spokój, czego nigdy nie doświadczyłem. Wjeżdżam w finał z wielkim spokojem”- czytamy na Facebooku Janka. 

Wielki finał 9. edycji Ninja Warrior Polska, w którym zobaczymy zmagania Jana Tatarowicza z morderczym torem już 16 kwietnia 2024 o godzinie 20.05 na antenie stacji Polsat. 

Jan Tatarowicz: Instagram

Janek prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje go niemal 15 tysięcy internautów. Dzieli się tam ogromną dawką motywacji i chętnie pokazuje swoje kolejne sukcesy. Znajdziecie go pod nazwą #tatar_workout.  24-latek jest także aktywny na swoim profilu na Facebooku. 

Źródło: Instagram / Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej