Połącz się z nami

Janachowska jako „Kobieta Biznesu 2019”. Wygrała plebiscyt!

Izabela Janachowska - „Kobieta Biznesu 2019”

News

Janachowska jako „Kobieta Biznesu 2019”. Wygrała plebiscyt!

Izabela to tancerka jednak nie tym obecnie zajmuje się zawodowo. Realizuje ona swoją kolejną pasję, którą odkryła podczas przygotowań do własnego ślubu. Co ciekawe, to nie tylko pasja, ale także świetnie prosperujący biznes. Wszystko to pozwoliło znanej ekspertce ślubnej wygrać plebiscyt organizowany przez magazyn Puls Biznesu. Izabela Janachowska jako „Kobieta Biznesu 2019”.

Obecnie Izabela Janachowska to głównie ekspertka ślubna i autorytet o tych spraw właśnie. Jej twarz z pewnością kojarzy wiele Pań, które chętnie oglądają prowadzone przez nią programy o tematyce ślubnej. Mogliśmy ją zobaczyć między innymi w stacji TVN Style, jak również TLC. Tam też z wielkim powodzeniem prowadziła „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” , „W czym do ślubu”. Wiosną 2019 roku zaś również „Śluby marzeń” oraz „Panny młode ponad miarę”.

Przypomnijmy jednak, że Iza jest tancerką i swoją karierę telewizyjną rozpoczęła od programu „Taniec z gwiazdami”, w którym brała udział. W 2014 roku zaś poślubiła biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego i to właśnie wtedy, przy organizacji własnego ślubu tancerka odkryła nowe powołanie.

Dlatego też, rok później założyła bloga związanego ze ślubem właśnie „Wedding Dream by Izabela Janachowska”. Następnie w 2018 roku wystartował jej kanał na You Tube również o tej tematyce.
Na Instagramie odnajdziemy również profil @weddingdreamcom, który cieszy się co raz większym powodzeniem.

10 maja 2019 Izabela i Krzysztof przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko- Christophera Alexandera. Synek ma już ponad pół roku, a Iza nie próżnuje zawodowo. Ostatnio otworzyła swój własny showroom, w którym prezentuje autorskie kolekcje sukien ślubnych.

Izabela Janachowska jako „Kobieta Biznesu 2019”.

Jak widzimy, można pogodzić pasję i macierzyństwo ze świetnie prosperującym biznesem. Wszystko to z pewnością sprawiło, że Izabela została doceniona przez tych, którzy głosowali na nią w plebiscycie magazynu Puls Biznesu. Spośród 100 kobiet biznesu wybrano właśnie ją jako numer jeden.

„Jestem przeszczęśliwa z tytułu „KOBIETA BIZNESU 2019” który otrzymałam dzięki Waszym głosom w plebiscycie 100 Kobiet Biznesu @pulsbiznesu! Chciałam Wam powiedzieć serdecznie DZIĘKUJE” -napisała Iza

Niewątpliwie Iza nie jest tylko żoną bogatego męża.

Tym bardziej nie pozostaje nic innego jak pogratulować tytułu „Kobieta biznesu 2019”!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry