Połącz się z nami

Janachowska namawia do odwołania ślubów! „Ślubne Pogotowie” już działa!

News

Janachowska namawia do odwołania ślubów! „Ślubne Pogotowie” już działa!

Izabela Janachowska jest najbardziej znaną ekspertką ślubną w naszym kraju. O ile od zawsze pomagała i wspierała młode pary przed tym wyjątkowym dniem, to teraz nawołuje do odwołania uroczystości ślubnych! Czy osoby, których termin zaślubin zbliża się wielkimi krokami, mają się czego obawiać? Zobaczcie! Janachowska namawia do odwołania ślubów!

Prezenterka telewizyjna, tancerka, a przede wszystkim ślubna ekspertka Iza Janachowska od lat podbija polski show-biznes. Swoje pierwsze kroki stawiała w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie była nauczycielką takich gwiazd jak Przemysła Saleta, czy Radosław Majdan. Od 2014 roku prowadzi swojego bloga „Wedding dream by Izabela Janachowska”, w którym znajdziemy wiele porad i inspiracji ślubnych. Początkowo blog, z biegiem czasu zmienił się w portal ślubny, a do tego Janachowska utworzyła własny kanał w serwisie YouTube o tej samej tematyce.

Programy Izy „I nie opuszczę Cię, aż do ślubu„, „W czym do ślubu”„Ślub marzeń” oraz „Panny młode ponad miarę” cieszą się od lat ogromną oglądalnością. Janachowska poszła w tym kierunku krok dalej i otworzyła swój własny salon sukien ślubnych, który trzeba przyznać, robi wrażenie. Zobaczcie TUTAJ!

Teraz po raz kolejny jest potrzebna wielu parom, które stanęły przed niełatwą decyzją w czasach pandemii. Czy aby na pewno organizować ślubne przyjęcie? Jakie zdanie na ten temat ma Janachowska? Zobaczcie!

Janachowska namawia do odwołania ślubów!

Pandemia koronawirusa, która objęła niemal cały świat, pokrzyżowała plany wielu par, które czekały na ten wyjątkowy dzień. Naprzeciwko problemom ślubnym w tym trudnym czasie wychodzi Iza, która uruchomiła „Ślubne Pogotowie”. Jak zaznaczyła, od kilku dni stanowczo namawia do odwołania terminów ślubnych:

„Kilka dni temu ogłosiłam, że stanowczo odradzam Wam organizowanie wesel w najbliższych miesiącach. Wiem, jakie emocje teraz przeżywacie, ile macie pytań i wątpliwości. Dlatego uruchomiłam ŚLUBNE POGOTOWIE Izabeli Janachowskiej- tam znajdziecie pomoc! Żeby z niej skorzystać, wystarczy zarejestrować się w WeddingDreamAPP”

W komentarzach pod tym postem pojawiło się wiele zapytań od panien młodych. W większości dopytują, czy skoro mają termin wesela na lipiec, też powinny je odwołać. Jak możemy zobaczyć, Janachowska nie pozostawi nikogo z tym problemem i jasno stawia sprawę:

„na te chwile uważam, że wszystkie wesela do końca maja powinny zostać przełożone, ale sytuacja jest dynamiczna… prawda jest taka, że epidemia w Chinach zaczęła się 4 miesiące temu i nadal z nią walczą, trudno prorokować co będzie dalej”

Wszystkim przyszłym pannom młodym polecamy skorzystać ze „Ślubnego Pogotowia” Izy Janachowskiej, bo na pewno uzyskają tam odpowiedzi na swoje pytania w tej niełatwej sytuacji!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry