Połącz się z nami

Janachowska odchodzi ze stacji TVN? Co dalej z jej karierą?

Izabela janachowska odchodzi z tvn

News

Janachowska odchodzi ze stacji TVN? Co dalej z jej karierą?

Jeden z portali poinformował, że była tancerka, która od wielu lat spełnia się jako specjalistka od ślubów i prezenterka telewizyjna, odchodzi z TVN. Izabela Janachowska przechodzi do konkurencyjnej stacji?

Kim jest Izabela Janachowska?

Chociaż dzisiaj wielu widzów kojarzy Izabelę Janachowską jako prezenterkę telewizyjną i ślubną ekspertkę, kilka lat temu kariera 35-latki wyglądała zupełnie inaczej. Iza od najmłodszych lat skupiała się na tańcu i w sporcie tym zdobyła najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Widzom dała się poznać także w popularnym programie telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. Jej tanecznymi partnerami, których uczyła podstaw tańca, byli między innymi Radosław Majdan, Przemysław Saleta, Zbigniew Urbański oraz Rafał Brzozowski, z którym wystąpiła w pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami. Dancing with the Stars w stacji Polsat. Niedługo później Janachowska nabawiła się kontuzji kolana i ogłosiła zakończenie kariery.

Janachowska przechodzi do konkurencyjnej stacji?

W 2014 roku Izanela Janachowska poślubiła swojego partnera Krzysztofa Jabłońskiego. W trakcie przygotowań do ślubu odkryła swoją nową pasję, a swoim doświadczeniem w temacie przygotowań do ślubu postanowiła dzielić się także z innymi. Niedługo później Janachowska poprowadziła swój pierwszy program w stacji TVN I nie opuszczę cię aż do ślubu, a nastąpienie także, W czym do ślubu. Kolejne projekty z jej udziałem to Ślub marzeń i Panny młode ponad miarę tym razem dla stacji TLC. W ubiegłym roku Panny młode ponad miarę został przekształcony w program Pary młode ponad miarę.

Jak informuje portal Pudelek, Izabela Janachowska miała podjąć decyzję o zakończeniu współpracy ze stacją TVN.

„Izabela Janachowska postanowiła rozstać się z TVN. W piątek rzuciła papierami. Odchodzi do konkurencji” – informuje źródła Pudelka

Jak dodaje portal, Izabela Janachowska miała dostać propozycję poprowadzenia najważniejszego programu nowej, jesiennej ramówki. Poza tym dla prezenterki szykowane mają być także inne formaty lifestylowe.

Informacje te nie są jeszcze oficjalne potwierdzone.

źródło: Pudelek

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry