Połącz się z nami

Janachowska planuje drugie dziecko? Jest komentarz gwiazdy!

Janachowska planuje drugie dziecko

News

Janachowska planuje drugie dziecko? Jest komentarz gwiazdy!

Gwiazda pół roku temu po raz pierwszy została mamą. Janachowska planuje drugie dziecko? Iza odpowiedziała na to pytanie, a jej reakcja była zaskakująca!

Izabela Janachowska w maju tego roku po raz pierwszy została mamą. Od tego czasu jej synek stał się jej największym oczkiem w głowie. Gwiazda nie ukrywa tożsamości Chrisa i chętnie publikuje jego zdjęcia na swoim profilu na Instagramie.

Oprócz obowiązków związanych z macierzyństwem, Iza aktywna jest również zawodowo. Gwiazda dość szybko wróciła do swoich spraw biznesowych. Ostatnio Janachowska otworzyła atelier z sukniami ślubnymi, w jednym z najdroższych budynków w Warszawie. Ponadto gwiazda zapowiedziała, że niedługo ruszy jej nowa platforma, na której będzie można dokonać zakupów ślubnych dodatków. Iza stworzyła również aplikację, dzięki której będzie można skorzystać z wirtualnego wedding plannera.

Jaką mamą jest Janachowska?

Jednak jak sama podkreśla, jej najważniejszą rolą w życiu jest rola matki. W rozmowie z reporterką Plotka, Janachowska wyznała, jaką jest mamą dla swojego synka:

„Staram się być jak najlepszą, jak najwspanialszą. Poświęcać mu jak najwięcej czasu. Jestem totalnie nim zafascynowana. Ja nigdy nie byłam taka kobieta, która od wielu lat marzyła o dzieciach i stawiała to jako jeden ze swoich celów w życiu. Natomiast jak on się pojawił to jestem zszokowana ile radości ta mała istota potrafi dać. Niesamowite to są wrażenia i emocje mamy od momentu, kiedy mały się pojawił.”

Zdradziła również, jakim ojcem jest jej mąż:

„Ja w ogóle jestem zszokowana. Po prostu jest super. Chociaż chyba tak jak większość mężczyzn – jak mały się urodził i był taki naprawdę maleńki, to trochę się go bał, co jest zabawne, bo jak można się bać takiego małego człowieka. Im mały jest większy i on czuje się pewniej, tym fajniej spędzają czas, bawią się, śpiewają. Niesamowite to jest! Widok faceta z małym dzieckiem jest zawsze rozczulający ” 

Janachowska planuje drugie dziecko?

Reporterka zapytała również Izę, o to, czy planują z mężem już drugie dziecko:

„Haha, o co mnie pytasz, on dopiero pół roku skończył”– powiedziała wyraźnie rozbawiona Iza.

Po chwili jednak dodała:

„Na razie mój mały jest super cudowny i super spokojny. Jest takim dzieckiem, które jest totalnie uśmiechnięte i nigdy nie płacze. I patrząc na niego chciałoby się mieć tych dzieci więcej, ale z drugiej strony jest ogromne ryzyko, że drugie już nie będzie takie fajne. Więc jeszcze przemyślimy temat.”

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry