Połącz się z nami

Janachowska POCHWALIŁA SIĘ mega DROGIM wózkiem! Taki sam ma Kate Middleton!

Z życia gwiazd

Janachowska POCHWALIŁA SIĘ mega DROGIM wózkiem! Taki sam ma Kate Middleton!


Izabela Janachowska ponad miesiąc temu, po raz pierwszy została mamą. Od tego czasu co jakiś czas chwali się zdjęciami pokazując uroki macierzyństwa. Tym razem opublikowała na Instagramie zdjęcia ze spaceru. Internauci zwrócili uwagę na wózek synka Izy. Taki sam ma księżna Kate!

Izabela Janachowska cieszy się macierzyństwem i wspólnymi chwilami spędzonymi z synkiem Chrisopherem Alexandrem. Tancerka jest zaledwie nieco ponad miesiąc po porodzie, a jej figura już zachwyca. Ekspertka od ślubów wróciła do formy sprzed ciąży, czego dowodem są zamieszczane przez nią zdjęcia w social- mediach.

Ostatnio Janachowska opublikowała zdjęcie ze spaceru z synkiem, pod którym posypała się lawina komentarzy. Internauci nie szczędzili tancerce komplementów na temat jej wyglądu. Trzeba przyznać, że na zamieszczonym zdjęciu Iza wygląda jak z rodziny królewskiej. Jej stylizacja zachwyca, biała koronkowa sukienka i biała opaska sprawiły, że tancerka wygląda jak księżna! Dodatkowo aura również sprzyja porównaniom do królewskiego otoczenia.

Jednak nie tylko wspaniała figura i stylizacja Izy zwróciła uwagę obserwatorów. Wielu zaczęło komentować wózek synka. Internauci zauważyli, że takim wózkiem swoje dzieci woziła księżna Kate! To wózek marki Silver Cross, który powala ceną. Pojazd synka Janachowskiej wart jest ok. 13 tysięcy złotych!

Jak widać, Izabela zaczerpnęła inspirację od księżnej Kate, co nie umknęło uwadze fanów tancerki:

Jak księżna Kate

Zdjęcie jak z rodu królewskiego. Pięknie

Pięknie ? a wózek jak z bajki ?

Mały książę i piękna mama.Piękni jesteście ? Cudownego dnia ?

My również nie możemy oderwać wzroku od pięknej Izabeli!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry