Janachowska zdradziła sekret szczupłej figury. Skorzystacie?

16 października 2021
Przez: : J.J

Izabela Janachowska może pochwalić się świetną sylwetką, której zapewne pozazdrości jej niejedna kobieta. Nie zmieniło się to nawet po urodzeniu dziecka. Co zrobiła Iza, by wrócić do dawnej figury? Czy geny i aktywność fizyczna wystarczyły by pozbyć się nadprogramowych kilogramów? Przekonajcie się!

Macierzyństwo Izy

Izabela Janachowska jest mamą synka Christophera Alexandra. Wraz z upływającym czasem jej pociecha rośnie jak na drożdżach, czym chętnie dzieli się tancerka za pomocą profilu na Instagramie. Iza szybko wróciła do wyśmienitej formy. Informowaliśmy Was o tym, gdy podzieliła się z fanami zdjęciem z rajskich wakacji. Już wtedy fani mogli podziwiać jej zjawiskowe ciało.

Zobacz także: Chwilę po porodzie Janachowska zachwyca figurą w bikini

Zapewne wiele kobiet, którym nie jest tak łatwo wrócić do idealnej sylwetki sprzed ciąży zastanawia się, jak dokonała tego Iza. Choć jak wiadomo tancerka nie należała nigdy do osób otyłych, dzięki aktywnemu trybowi życia szybko wróciła do dawnej sylwetki. Czy to tylko geny i aktywny tryb życia pomógł tancerce w powrocie do idealnej figury? Okazuje się, że Janachowska, zdecydowała się na wiele wyrzeczeń, by dziś móc śmiało eksponować swoje ciało w całej okazałości.

Sekret zjawiskowej figury

W jednym z wywiadów dla Jastrząbpost ekspertka od ślubów zdradziła, że postanowiła spróbować diety Dąbrowskiej. Jak powszechnie wiadomo dieta ta składa się jedynie z warzyw i owoców i na celu ma wydobycie wszystkich toksyn. Po odbyciu takiej diety, która trwa tylko (a jak się okazuje aż!) dwa tygodnie u osób stosujących poprawia się samopoczucie oraz zrzucone zostają liczne kilogramy. Dieta jest problematyczna dla osób lubiących jeść. Dla Izy również była ogromnym wyrzeczeniem i ciężką pracą:

“Ja jestem taką osobą, która lubi sobie pojeść, ale właśnie po raz pierwszy w życiu zdecydowałam się spróbować diety, zrobić coś dla swojego organizmu i trochę go odciążyć od mięsa i od masy słodyczy, które kocham i spożywam w dużych ilościach.”

W jakim celu Janachowska zdecydowała się na tą dietę? Choć tancerka, jak podejrzewamy, nie stosując się do diety zapewne równie szybko powróciłaby do swojej figury sprzed ciąży miała w tym jeszcze jeden, inny cel. Iza przede wszystkim wyszła na pomoc swojemu organizmowi:

“Chciałam pomóc swojemu organizmowi i mam nadzieję, że będą dobre efekty.”

Co uważacie o diecie stosowanej przez gwiazdę?

Źródło: Instagram Izabela Janachowska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej