Połącz się z nami

Janek Kliment w GACIACH, Lenka BEZ STANIKA! Tak zabawia się czeskie małżeństwo!

Małżeństwo nagrało zabawny filmik

Z życia gwiazd

Janek Kliment w GACIACH, Lenka BEZ STANIKA! Tak zabawia się czeskie małżeństwo!

Zarówno Jan jak i Lenka Klimentowa są zawodowymi tancerzami z wielkim poczuciem humoru. Postanowili pokazać swoim fanom jak wygląda życie w „CZESKIEJ KUCHNI”, w której nie gotuje się tylko…tańczy! Musicie to zobaczyć!

Kilka słów o parze tancerzy

Jan Kliment to czeski tancerz, który zyskał popularność dzięki występom w programie „Taniec z gwiazdami„. To dzięki charyzmie i pozytywnemu nastawieniu do życia pokochała go cała Polska.
Przez długi, dziesięcioletni okres udało mu się aż trzy razy zdobyć wymarzoną Kryształową Kulę. Bez wątpienie jest on jednym z najbardziej lubianych tancerzy tego programu.

Jan po rozwodzie z pierwszą żoną poślubił Lenkę.  Klimentowa jest również profesjonalną tancerką, co bez wątpienia zbliżyło ich jeszcze bardziej. Wspólna pasja przyczyniła się do tego, że para tanecznym krokiem rozpoczyna dzień w domowym zaciszu. Na Instagramie, na profilu Lenki pojawiło się nagranie, które rozweseliło fanów.

Zobacz także: Lenka Klimentowa 10 lat temu! Jak się zmieniła?

Lenka i Jan Klimentowie nagrali zabawny film dla fanów

Klimentowie postanowili pokazać ludziom swoje domowy pląsy! Zapewne większość z Was myśli, że małżeństwo zdecydowało się pokazać jedną ze swoich prób generalnych, w pełnym makijażu i stroju. Nic bardziej mylnego! Krótki filmik relacjonuje trzy układy.

Na pierwszym Lenka ubrana jest w…samą PIŻAMĘ. Co ciekawsze nie ma na sobie nawet stanika! Jej mąż i taneczny partner domowy również nie odstępuje w kreacji żonie nawet na krok. Okazuje się bowiem, że Jan zatańczył dla fanów w t-shircie i samych…MAJTKACH. Kobieta zapewne wyprzedziła pytanie wścibskich fanów, którzy chcieliby zapytać o to, czy mąż pozwolił opublikować jej filmik, na którym są tak roznegliżowani:

„(…) UWAGA! Janek sie zgodzil ze bym wrzucila nawet w majtkach. No bo tak to jest… wstajemy rano przed treningiem, wyjazdem czy pokazem i robimy! ? Ja w pyzamnie.. hmm rozne kreacje sa… ale mamy dystans! I wy tez go mniejcie??? (…)”

Drugi taniec nie zwrócił na siebie uwagi przez stroje, ale przez choreografię. Jeden moment znacząco wyróżnia się na tle pozostałych!
Trzeci pokazuje, że nawet tak doświadczony tancerz, jak Jan, myli kroki!

Para poruszyła fanów, którzy z zachwytem wypowiadali się w komentarzach na temat tańców małżeństwa. Co najlepsze widać tam pełen luz i ogrom miłość!

Czekamy na kolejny taneczny filmik z udziałem Jana i Lenki!

Źródło: Instagram lenkakliment

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry