Połącz się z nami

Janja wyznała miłość Damianowi. Teraz komentuje ich relacje!

janja wyznała miłość Damianowi

Z życia gwiazd

Janja wyznała miłość Damianowi. Teraz komentuje ich relacje!

Po ogłoszeniu wyników w finale 10 edycji „Tańca z gwiazdami” Janja wyznała miłość Damianowi. Para podejrzewana była o romans. teraz tancerka postanowiła skomentować co łączy ją z kucharzem?

10 edycja „tańca z Gwiazdami” okazała się szczęśliwa dla Damiana Kordasa i Janji Lesar. Chociaż tancerka od lat gości na tanecznym parkiecie show, to jest to jej pierwsza wygrana w tym programie.

View this post on Instagram

Zwycięzcy! Gratulujemy💥

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

Janja wyznała miłość Damianowi!

Bez wątpienia para bardzo się ze sobą zaprzyjaźniła. Podczas trwania programu, krążyły nawet plotki o romansie tych dwojga. Zdecydowanie relacja jaka łączyła Damiana i Janję wzbudzała sporo emocji ze względu na ich dość sporą różnicę wieku. Ponadto tancerka ma narzeczonego, Krzysztofa Hulboja, który również jest tancerzem.

Jednak po ogłoszeniu wyników w finale show, Janja dziękując Damianowi:

„Jestem bardzo wzruszona, że wygrałam z moim przyjacielem Damianem. Wydawało się, że ja ciebie uczę przez cały czas, ale tak naprawdę to ty bardzo dużo uczyłeś mnie. Inspirowałeś mnie do tego wszystkiego co tutaj się wydarzyło, co wydarzyło się w mojej głowie… i twojej. I ja już wiem, że moje życie nigdy już nie będzie takie samo, bo zmieniłeś mnie na zawsze. Kocham cię bardzo. Damian i Janja tutaj się niby kończą, ale Damian i Janja idą dalej”– mówiła Janja. 

Po tych słowach w sieci, aż zawrzało. Fani tej tanecznej pary nie mieli wątpliwości, że pomiędzy ich ulubieńcami nawiązało się uczucie. Pomimo różnicy wieku, każdy mocno kibicował tej parze.

Co łączy Janję i Damiana?

Teraz natomiast tancerka postanowi la odnieść się do krążących plotek. W rozmowie z jednym z tabloidów wyznała:

„Damian to wspaniały mężczyzna, piękny i charyzmatyczny, ale dla mnie za młody. Co ja bym z takim chłopakiem robiła?”

Dodała również, że jej narzeczony, Krzysztof Hulboj nie miał powodów do zazdrości. Pomimo zażyłej relacji Janji i Damiana łączy ich tylko przyjaźń, a partner tancerki nie odczuwał zazdrości, podczas gdy jego ukochana trenowała przystojnego kucharza.

Z pewnością fani tej pary mogą poczuć się zawiedzeni, jednak liczyli na kolejny romans zrodzony na planie „Tańca z gwiazdami”. Przypomnijmy, że swoje drugie połówki w programie odnaleźli Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak.

Liczyliście, że plotki na temat romansu Damiana i Janji okażą się prawdą?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry