Połącz się z nami

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie! „Jestem niewinny”!

News

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie! „Jestem niewinny”!

Jarosław Bieniuk został zatrzymany we wtorek, 16 kwietnia w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Jak pisaliśmy wczoraj, były piłkarz opuścił już areszt i wraz z reprezentującą go kancelarią wydał oświadczenie w tej sprawie. Zobacz, co napisał!

W oświadczeniu były piłkarz napisał:

„W związku z nieprawdziwymi zarzutami formułowanymi w moim kierunku w ostatnich dniach, pragnę przekazać Państwu kilka słów wyjaśnienia. Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych”

Jarosław Bieniuk zapewnia o swojej niewinności.

„Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji”.

„Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Do zakończenia postępowania i finalnej decyzji sądu, zwracam się z prośbą do przedstawicieli mediów o wstrzymanie się od formułowania jednoznacznych ocen pod moim adresem oraz uszanowanie prawa członków mojej rodziny do prywatności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych”

Jak poinformował w środę Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, prokuratura orzekła wobec Bieniuka dozór policyjny i zakaz kontaktu ze świadkami. Bieniuk usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Jak powiedział prokurator Duszyński, chodzi o udzielenie narkotyków dwóm osobom dorosłym- w tym kobiecie, która złożyła zawiadomienie dotyczące przestępstwa seksualnego.
Jarosław Bieniuk opowiedział, co stało się w Sopocie w nocy z piątku na sobotę. Złożył wyjaśnienia, które nie dały podstaw do przedstawienia mu innych zarzutów, jednak śledczy nie zdradzają na razie żadnych szczegółów. Nie podali nawet, o jakie narkotyki chodzi. Prokurator zastosował również wobec niego poręczenie majątkowe w kwocie 20 tysięcy złotych.

My wierzymy, że Jarosław jest niewinny!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry